עזרה כמה הייתם מעריכים שוווי

מלכה יזדי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
כמה הייתם מוכנים לשלם להוצאה לאור- על זכיות יוצרים של סדרת ספרים ישנה,
אם הייתם רוצים לעבד אותם לקומיקס,

ואני יציין ש:
מדובר בספרים שהם עצמם מעובדים מהמקור,
להוצאה לאור הספציפית, אין תוכניות להמשיך להוציא עוד ספרים,
הסדרה כוללת בערך 25 ספרים שבבעלות ההוצאה לאור.

אני רוצה לעבד אותם עבור קומיקס לילדים, ותחושה פנימית שיתקבל בציבור, אבל א"א לדעת בסוף כמה רווחי שזה יהיה,

אני צריכה להגיע עם הצעת מחיר מצידי, בכמה הייתם מעריכים שוווי של דבר כזה? טווח בערך...
והאם כדאי לי לשלם על ספר, ספר, או הכל בפעם אחת?

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מדובר בספרים שהם עצמם מעובדים מהמקור,

לפני שאר השאלות,

בהנחה שלמקור עצמו כבר אין זכויות יוצרים (למשל, ספרי מאיר להמן), מדוע צריך לקחת (ובתשלום) דווקא את העיבוד שלהם?

מלכה יזדי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יהיה לי יותר קל ונח לעבוד עם העיבוד,

אני מתחברת גם לכתיבה שם... לתאורים...וכו'

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני צריכה להגיע עם הצעת מחיר מצידי, בכמה הייתם מעריכים שוווי של דבר כזה? טווח בערך...
והאם כדאי לי לשלם על ספר, ספר, או הכל בפעם אחת?
סיוע של טירונים, אבל אולי יועיל
לכמה מכירות את מצפה?
במינימום?
נניח 1000
תחתכי ב50 אחוז
* 25 ש''ח, מחיר ממוצע של קומיקס
12,500 ש''ח
תורידי עלויות הדפסה, עימוד, מו''ל, חנות, הגהה וכו'.
תחשבי שעות עבודה, (אם יש לך נסיון אז את ריאלית, אם אין נסיון אני מאמין שצריך להוסיף לפחות פי 2.5) תחלקי את הסכום לשעות ותראי בכמה הסכום הזה גבוה יותר מאשר הסכום שהיית רוצה להרוויח בעבודה אחרת.
זה סכום המקסימום שבו את מוכנה לרכוש את הזכויות

אם יש לך סיבה אחרת להוציא את הקומיקס, כמו פרסומת או התמתגות, אז השאלה היא האם הסכום הזה שווה לך את המחיר.

לגבי סכום מינימום זה מאוד תלוי במו''ל כמה הוא חושב שאפשר להוציא על זה מאנשים אחרים ולכן לדעתי לא ניתן לתמחור באופן עצמאי בלי הכרת המוצא, האופי והלחץ הכספי של המוכר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה