דרוש מידע כמה אתה משלם על תספורת?

יוסיK

משתמש פעיל
רק בבית,
פעם אחרונה שהייתי אצל ספר הייתה אי אז לפני החתונה, כשהייתי צעיר ורזה....
למדתי להסתפר לבד, נראה לי יוצא לא רע, אין תלונות מלקוחות.... וכולם חוזרים שוב

בשביל לספר ילדים, צריך מכונה שקטה - הרעש עם הרטט יכול לעצבן אותם, זריזה - הזמן שהם יכולים לשבת בלי לזוז מצומצם, חדה - שלא תמשוך שערות והורה מיומן.
איך לרכוש מיומנות? כמו כל הספרים, מנסיון!! פעם פעמיים שלוש עם קצת השראה מפזילה לחלון של הספר השכונתי [תודה לידידי הג'ינג'י ו 4 ילדיו שקידמו אותי הרבה]
יש גם סרטונים בגוגל שיכולים ללמוד מהם הרבה.
לא חייבים מכונה יקרה, רצוי נטענת, היה במשנת יוסף מכונה זולה וטובה, היה לי פעם מכונה מצוינת של גולדליין, [חוץ מהבטרייה שלא הייתה משהו]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה