שיתוף כמה איורים ראשונים(!!!)שלי בתוכנת איור (עד עכשיו ציירתי בקטנה רק עם עט ודף...

דוס מומחה

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
הצביעה מינימלית ולא שלא היה לי זמן לצבוע יותר ברמה אלא כי אני עדיין לא יודע איך לצבוע נורמלי בתוכנת איור...
אה עוד משהו אשמח לדעת האם יש כזה דבר של קורס איור של פרוקריאייט אבל לא בזום אלא בסרטונים (וביוטיוב אין משהו נורמלי שאתרוג פותח על פרוקריאייט) אפילו משהו מינימלי כי פשוט אני בישיבה (רק בגיל 14..) ואין לי זמן לזום.. תודה מראש.

קבצים מצורפים

• IMG_0028.JPG
    IMG_0028.JPG
    KB 516.4 · צפיות: 78
  • IMG_0031.JPG
    IMG_0031.JPG
    KB 297.9 · צפיות: 78
  • IMG_0032.JPG
    IMG_0032.JPG
    KB 390.7 · צפיות: 68
  • IMG_0033.JPG
    IMG_0033.JPG
    KB 602.2 · צפיות: 73

דוס מומחה

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
שוב אני אומר - אשמח להערות (כי פשוט זה טוב לי לשמוע חוות דעת מהגדולים ממני בתחום..)
וגם תשובה לשאלה שלי בתחילת השיתוף (למעלה) תודה מראש..

אילה רחל

מאיירת מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
רציתי להחמיא ואז סיימתי לקרוא וחטפתי שוק בן 14??? הזוי
הדיוקנים מהממים אי אפשר להבין שזו פעם ראשונה כי זה נראה ממש טוב והחייל מדוייק ממש!
אתה בטח אלוף גם בידני.
ֿיש כמה סרטונים ביוטיוב על פרוקרייט נראה לי שאפילו בעיברית אז אולי כדאי לראות איך אתה יכול להשיג את זה, אולי להוריד ממחשב אחר.
ֿיש גם אתר שנקרא דומנסיקה שם יש קורסים מוסרטים על פרוקרייט בין השאר אבל הם לא בעברית[יש כמה שפות] ואין לי מושג אם הם עוברים את אתרוג.

הדובדבן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ציורים מעולים!!
בקשר להערות זה רק בגלל שביקשתם;)
בעיניים של החייל חסר לי הצבע הלבן, לא אמור להיות שם צבע פנים לדעתי.
וגם, נראה לי שעדיף לעשות את האופק רחוק יותר, כי ככה החייל נראה קצת ענק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה