תוכנות כל תקופה נוחת לי אנטיוירוס חדש למחשב---------

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי כרגע אנטי מעולה במחשב- איזיט.
ומדי תקופה קופצת לי חלונית חדשה במחשב לשידרוג אנטיוירוס חדש לאחר שהוא התקין את עצמו ללא ידיעתי.
איך יתכן כזה דבר????????
מי איפשר לו להתקין את עצמו ללא אישורי???
בכלל לא חיפשתי אחריו ולא נכנסתי גם לאתר שלהם.
פתאום הוא כאן!!
1703692268719.png

לפעמים זה אוואסט, לפעמים זה, ועוד כל מיני סמרטוטים--

יש למישהו פיתרון או סיבה הגיונית למה זה קורה?
וגם הבאג עכשיו שהוא לא מאפשר לי להסיר את זה בשום צורה-----
בהסרת התוכנה הוא פותח לי חלונית כזו, אבל הכפתורים אינם לחיצים ולא מאפשרים הסרה.. לא קורה כלום בלחיצה...
אשמח לכל עזרה וייעוץ!
תודה!
1703692426410.png

כל התוכנות הללו הם וירוס בעצמם, ולא ניתן להסיר את ווסט וגם לא לכבות אותו מלשונית האתחול - כי הוא וירוס.
וכן, הם מתקינים הרבה תוכנות ללא אישור, מה שראית זה רק הטיפה שהחליטו להראות לך.

כשתפתחי את מנהל המשימות תראי יותר מ10 תוכנות שלהם שפעילות ברקע.

הם כורים משאבי מערכת, ומנטרים כל פעולה למאגר שנמכר אחר כל לכמה חברות, ולפעמים גונבים פרטי אשראי וכדו'.

ההסרה המאולצת, מתבצעת עם קובץ הסרה רשמי שאווסט החליטו בסופו של דבר לספק לאור הבלאגן העולמי שנוצר מהם, וגם זה צורך הפעלה במצב בטוח (זה עושה הפעלה מחדש בשביל זה).

להוריד מכאן:

נ.ב. לא הבנתי מה לא טוב בדיפנדר? לרוב האנשים זה האנטיוירס הכי טוב שקיים, ויש אנשים שצורכים איסט מסיבות צדדיות, אך חוץ משני אלה אין מה לחפש בשום אנטיוירוס אחר, ודיפנדר יותר טוב מבחינתי, אני משתש רק בו, והוא מותקן על כל מחשב מוינדוס 10 ומעלה בברירת מחדל.

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כל התוכנות הללו הם וירוס בעצמם, ולא ניתן להסיר את ווסט וגם לא לכבות אותו מלשונית האתחול - כי הוא וירוס.
וכן, הם מתקינים הרבה תוכנות ללא אישור, מה שראית זה רק הטיפה שהחליטו להראות לך.

כשתפתחי את מנהל המשימות תראי יותר מ10 תוכנות שלהם שפעילות ברקע.

הם כורים משאבי מערכת, ומנטרים כל פעולה למאגר שנמכר אחר כל לכמה חברות, ולפעמים גונבים פרטי אשראי וכדו'.

ההסרה המאולצת, מתבצעת עם קובץ הסרה רשמי שאווסט החליטו בסופו של דבר לספק לאור הבלאגן העולמי שנוצר מהם, וגם זה צורך הפעלה במצב בטוח (זה עושה הפעלה מחדש בשביל זה).

להוריד מכאן:

נ.ב. לא הבנתי מה לא טוב בדיפנדר? לרוב האנשים זה האנטיוירס הכי טוב שקיים, ויש אנשים שצורכים איסט מסיבות צדדיות, אך חוץ משני אלה אין מה לחפש בשום אנטיוירוס אחר, ודיפנדר יותר טוב מבחינתי, אני משתש רק בו, והוא מותקן על כל מחשב מוינדוס 10 ומעלה בברירת מחדל.
הבעיה בדיפנד היא שאין כ"כ שליטה עליו. בניגוד לESET

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה