מידע שימושי כל מה שחשוב במפגש עם שוטר

שמחתי לעזור

משתמש צעיר
אני רוצה לציין שאני אישית שאלתי שוטר ברחוב מה המטרה שלו האם לחלק קנסות או לבדוק שהציבור שומר על ההנחיות ?ואמר שכל השוטרים קיבלו הודעה שיש להקפיד להיות דוגמה אישית ולחלק מסכות וכן השוטרים קיבלו חבילות מסכות על מנת לחלק לאזרחים אז לא כדאי להכליל אמת שיש שוטרים שלא מתנהגים כך אבל עדיין לא כדאי להכליל

תמר כהן

משתמש פעיל
אני רוצה לציין שאני אישית שאלתי שוטר ברחוב מה המטרה שלו האם לחלק קנסות או לבדוק שהציבור שומר על ההנחיות ?ואמר שכל השוטרים קיבלו הודעה שיש להקפיד להיות דוגמה אישית ולחלק מסכות וכן השוטרים קיבלו חבילות מסכות על מנת לחלק לאזרחים אז לא כדאי להכליל אמת שיש שוטרים שלא מתנהגים כך אבל עדיין לא כדאי להכליל
דוגמא אישית הם לא!
רוב ההסרטות שראיתי מהדרמות של הקנסות היה לפחות שוטר אחד ללא מסכה או לא לגמרי מכסה, הבעיה שהאזרח לא יכול לקנוס את השוטר.

שמחתי לעזור

משתמש צעיר
דוגמא אישית הם לא!
רוב ההסרטות שראיתי מהדרמות של הקנסות היה לפחות שוטר אחד ללא מסכה או לא לגמרי מכסה, הבעיה שהאזרח לא יכול לקנוס את השוטר.
נכון אבל לדעתי זה סרטונים יותר מתחילת שבוע
זאת אומרת שהרשתות החברתיות עזרו בעניין הזה

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
עכשיו שיש עליה

ם ביקורת ציבורית, הם נזהרים קצת....

מולאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
קיבלתי היום ומשתף.
שגיאות כתיב....
אבל יפה למעוניינים להתחכך עם השכבה הנל, או לשוטט ללא מסכה כלומר להפר את החוק
אף אחד לא מתחיל סתם עם אנשים שמתנהגים כחוק ובצורה סבירה
יש מקרים חריגים כמובן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה