קורונה כל בחור ישיבה צריך לפתוח חשבון בנק?

אברהם עבד ה'

משתמש צעיר
מי שאין לו חשבון בנק - יוכל לקבל את המענק במזומן בבנק הדואר, מבלי לפתוח חשבון בנק.
שימו לב, עדיין אי אפשר למשוך את הכסף בבנק הדואר, אנחנו נפרסם מתי זה יתאפשר

מוטי mmm

משתמש פעיל
השאלה שלי היתה ספציפית על מי שהביטו''ל שלו משולם כל חודש ע''י מישהו אחר

יודע

משתמש פעיל
בני 18 כבר מתקבלים בברכה בבנק הדואר, ? יוצאים כבר עם המענק, או שעדיין לא?

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
ואיי ואיי איזה בלגן! איזה בלבול!

בואו נעשה טיפה סדר:

ילדים עד גיל 18 קיבלו כבר 500₪ לחשבן שבו מתקבלת קצבת הילדים, עד כאן ברור?

מקבלי קצבאות שונות קיבלו כבר מענק כפול, של 1500₪, אתם איתי?

כל שאר האנשים אמורים לקבל מענק של 750₪.
וכאן זה תלוי:

מי שיש לו חשבון בנק מעודכן בביטוח לאומי, (אפשר לבדוק באזור האישי, או כאן את פרטי החשבון)
מקבל אוטומטית לחשבון בנק,
מתי? ברגע שהם יודעים הם כותבים תאריך באזור האישי ואפשר לראות את זה למחרת.
(למי שלא כתוב תאריך, שילמד שער הסבלנות) במידה וקיים;)

מי שיש לו חשבון בנק (על שמו לבד או משותף) אבל לא מעודכן בביטוח לאומי: יכול לעדכן באזור האישי, או כאן.
ולעבור לקטגוריה הקודמת של האנשים.
או לא לעדכן, ולעבור לקטגוריה הבאה.

מי שאין לו חשבון בנק, יאלץ בהמשך, לא היום! (ללמוד 3 פעמים שער הסבלנות) ללכת לדואר עם ת.ז. ולחכות בסבלנות בתור, ולקבל סוף סוף את כספו המגיע לו.

עד כאן הכל ברור?
יופי הלאה...

בלי שאני יעשה על זה טבלה לא תבינו?

נערך לאחרונה ב:

avim10

משתמש מקצוען
בואו נעשה טיפה סדר:
גללתי עד הסוף כדי לראות אם מישהו עשהסדר בבלגן לפני שאתחיל לכתוב, תודה שחסכת לי.
ולחכות בסבלנות בתור
על זה היית צריך לכתוב ללמוד שער הסבלנות... (מילא לחכות בבית, אבל בתורים שיש בדואר? סיוט...)

יודע

משתמש פעיל
גללתי עד הסוף כדי לראות אם מישהו עשה סדר בבלגן לפני שאתחיל לכתוב, תודה שחסכת לי.

על זה היית צריך לכתוב ללמוד שער הסבלנות... (מילא לחכות בבית, אבל בתורים שיש בדואר? סיוט...)
מידת הסבלנות זה עוד לפני הדואר, עד שתקבל הודעה, בדואר להמתין נדרש כדור שניהם להרגעה, ויום חופשי, והפיצוי זה המענק, זה בעצם קיזוז על היום החמוד בהמתנה בדואר, אל תשכחו דואר עם הפנים עלינו וכבר ארבעים שנה רק משפרת ומשפרת את השירות, רק שלא תמינו בתור או בטלפון, כי זה לא נכלל בשיפור, במשרדים בפנים יש שיפוצים המגישים יותר בנוח לפקידים את הקפה וכו'

יודע

משתמש פעיל
ואיי ואיי איזה בלגן! איזה בלבול!

בואו נעשה טיפה סדר:

ילדים עד גיל 18 קיבלו כבר 500₪ לחשבן שבו מתקבלת קצבת הילדים, עד כאן ברור?

מקבלי קצבאות שונות קיבלו כבר מענק כפול, של 1500₪, אתם איתי?

כל שאר האנשים אמורים לקבל מענק של 750₪.
וכאן זה תלוי:

עד כאן הכל ברור?
יופי הלאה...

בלי שאני יעשה על זה טבלה לא תבינו?
ומה עם רוב המדינה שהם חלתים לא מגיע להם כפל מענק, או מובטלים רק הקצבאות המוזרות?

ואגב למה הם מכניסים רק להורה אחד, ואת השני? זה לפי תלושי משכורות ראשונים, ואח"כ הבן זוג שיושב בבית מובטל?

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
ומה עם רוב המדינה שהם חלתים לא מגיע להם כפל מענק, או מובטלים רק הקצבאות המוזרות?

ואגב למה הם מכניסים רק להורה אחד, ואת השני? זה לפי תלושי משכורות ראשונים, ואח"כ הבן זוג שיושב בבית מובטל?
מי שבחל"ת לא זכאי למענק כפול,
ולגבי הסדר, לא נראה לי שמישהו, פרט לה' יודע.

אברהם עבד ה'

משתמש צעיר
מידת הסבלנות זה עוד לפני הדואר, עד שתקבל הודעה, בדואר להמתין נדרש כדור שניהם להרגעה, ויום חופשי, והפיצוי זה המענק, זה בעצם קיזוז על היום החמוד בהמתנה בדואר, אל תשכחו דואר עם הפנים עלינו וכבר ארבעים שנה רק משפרת ומשפרת את השירות, רק שלא תמינו בתור או בטלפון, כי זה לא נכלל בשיפור, במשרדים בפנים יש שיפוצים המגישים יותר בנוח לפקידים את הקפה וכו'
לאנ הבנתי אמורים לחכןת להודעה אי אפשר ללכת סתם ככה ולחכות?

אורי כדורי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם אני מעדכן את החשבון שלי
ביטוח לאומי יגבה משם אח"כ את שאר החובות?
או שזה לא קשור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה