כללי הצטרפות לפורום 'עורכים במכון עוז והדר'

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ברוך ד' קיימת קבוצה סגורה שמיועדת לעורכי ומבקרי 'עוז והדר' - מהדרג הזוטר.
בשביל להצטרף יש להכנס לדף זה, ובו לגלול למטה לתת פורום קבוצות - עורכים במכון עוז והדר, שם יש להגיש בקשת הצטרפות.
מתקבלים אך ורק עורכים או מבקרים בפועל של עוז והדר, או עורכים של עוז והדר בעבר שמעוניינים לתרום מנסיונם וכישוריהם.
מי שאינו מפרט ב'סיבת הבקשה' שהוא עורך בעוז והדר - נדחה לאלתר.
בברכת התורה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ברוך ד' קיימת קבוצה סגורה שמיועדת לעורכי ומבקרי 'עוז והדר' - מהדרג הזוטר.
בשביל להצטרף יש להכנס לדף זה, ובו לגלול למטה לתת פורום קבוצות - עורכים במכון עוז והדר, שם יש להגיש בקשת הצטרפות.
מתקבלים אך ורק עורכים או מבקרים בפועל של עוז והדר, או עורכים של עוז והדר בעבר שמעוניינים לתרום מנסיונם וכישוריהם.
מי שאינו מפרט ב'סיבת הבקשה' שהוא עורך בעוז והדר - נדחה לאלתר.
בברכת התורה.
איך אתה יכול לדעת שאני 'מהדרג הזוטר'? זאת אומרת שבשלב שני אני צריך להזדהות?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
איך אתה יכול לדעת שאני 'מהדרג הזוטר'? זאת אומרת שבשלב שני אני צריך להזדהות?
אני לא יכול לדעת, ולא צריך להזדהות, אלא אני סומך על 'שארית ישראל לא יעשו עוולה'.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני לא יכול לדעת, ולא צריך להזדהות, אלא אני סומך על 'שארית ישראל לא יעשו עוולה'.
מי כעמך כישראל!!!
אבל אני חושב שאתה מידי תמים או נאיבי, או שניהם ביחד.
אם אתה רוצה להפיק תועלת אמיתית מכזה פורום, 'ולהתייעץ' אם אנשים ש'אתה חושב' שהם במצב שלך וכדו', אתה צריך לוודא שאתה עוסק אם האנשים הנכונים.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אבל אני חושב שאתה מידי תמים או נאיבי, או שניהם ביחד.
כנראה שניהם ביחד... :eek::eek:
אם אתה רוצה להפיק תועלת אמיתית מכזה פורום, 'ולהתייעץ' אם אנשים ש'אתה חושב' שהם במצב שלך וכדו', אתה צריך לוודא שאתה עוסק אם האנשים הנכונים.
אם הייתי הולך להתייעצות לגבי בעיה רפואית מיוחדת, באמת הייתי דואג לוודא שמדובר באנשים הנכונים. אך מדובר בסך הכל בהתייעצות קלילה, מה יקרה אם מישהו שלא מכיר את הנושא ייעץ? מקסימום אתעלם מהעצה שלו.
אפשר לחשוב שכל אלו שפותחים אשכולות 'עזרה' ב'איש את רעהו', בדקו קודם שכל העשויים לייעץ הם האנשים הנכונים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה