ככה הפלאפון נוקיה C2 הפך לחדש, בחמש דק' בלבד!!! הדרכה מלווה בתמונות, שווה להציץ!

my car

משתמש פעיל
נגמר ה C2 באלי אקספרס!
כל הקישורים למכשיר- אזל מהמלאי!
מה עושים?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לקישור עדכני למסך לנוקיה c2
תודה
קישור למסך נוקיה c2 לא מנסיון, ק''ש.

אלי @@@

משתמש מקצוען
קישור למסך נוקיה c2 לא מנסיון, ק''ש.
מה אתה ממליץ ?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חלקי חילוף לטלפון נוקיה

קישור למסך נוקיה c2
ק''ש, לא מנסיון.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה אתה ממליץ ?
אין הבדל בין הקישורים, אחד זה באליאקספרס ישירות (יותר זול), ואחד דרך זיפי.
אם אתה שואל אותי, הייתי מהמר ומזמין, ככה עשיתי בעבר המון, בדרך כלל הגיעו מעולה (במכשירים עצמם היו לי סיפורים, אבל בחלקי חילוף לרוב היו בסדר גמור).

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפש קישור או מקום שאפשר לקנות ברגים של סי 2
מי שיודע אשמח שיעדכן
יש כאן מוכר שמוכר ברגים לנוקיה c2. לא מנסיון, ק"ש.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לקישור רלוונטי לפלאפון סי 2
לא מנסיון!
ק"ש

צריך לכתוב למוכר בהודעה שרוצים מקשים בעברית.
אין לי אחריות
הרבה שואלים על מכשירים של נוקיה c2 מאליאקספרס
זאת תשובתי:

קישור לפלאפון c2, שהעלו בעבר בפורום (אלי אקספרס) יותר הזמנות, ומוניטין יותר טוב (מה שהמלצתי למעלה זה מה שאני קניתי והגיע תוך שבוע, וזה בסדר גמור)
הקישור של הפלאפון c2 בזיפי, גם אפשר לראות 31 הזמנות דרך זיפי ומשוב של למעלה מ4 כוכבים.
יש לי קישור ממנו אני קניתי ונהנה ממנו מאוד.
קישור נוסף לc2 מומלץ מאוד, 275 משובים בזיפי.
אבל הפלאפונים שם הם מחודשים, וצריך לדעת שגם אם פעם אחת הצליח בס"ד והפלאפון מוצלח, לא תמיד יהיה ככה יכול להיות שפלאפון אחר חידשו ברמה פחותה או שהוא היה מראש יותר דפוק וכו', לכן אני לא יכול להבטיח שזה יותר טוב וכדו'
מה שכן אם רוב התגובות הם טובות, ולא רוב של 51/49 אלא רוב גדול, אז יש יותר סיכויים שהמוכר מוכר מחודשים ברמה מעולה, ולכן יש יותר סיכויים שיגיע משהו טוב.
עכשיו תראה בהודעה הזאת

https://www.prog.co.il/threads/הכל-לנוקיה-c2-פלאפון-תיקון-החלפת-חלקים-והדרכה-מצולמת.452362/#post-6551862
לגבי הכשרה תלוי באיזה חברה אתם יש חברות שלא צריך, ויש שאפשרי וקל, יש חברות שאפשר אך מדובר בכאב ראש ובהוצאה של עוד 100-200 ש"ח ויש חברות שא"א,
צרך גם לשים לב שמה שמוכרים באלי זה RM-721 ויש חברות שאצלם זה פחות מוצלח...
אם האנטנה היא RM-721, הקליטה לא תהיה הכי טובה בהרבה מקומות, והסיבה לכך היא כי הם תומכים רק באנטנות של אירופה, כאן בארץ עדיף אנטנה של 722 (הרבה פעמים זה כן בסדר, אני מכיר כאלו שמשתמשים קבוע עם 721 ואין להם בעיה, לפי מה שהבנתי עיקר הבעיה זה ברמי לוי או בפלאפון, אבל גם בחברות האלו להרבה זה עובד, זה גם תלוי באיזורים)
בהצלחה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אשמח לקישור רלוונטי לפלאפון סי 2
חבל על ההזמנה...
עוד חודש-חודשיים כבר לא ניתן להכניס אליו סים חדש
(ביטול דור 3 והמסתעף)
עריכה: כבר מעכשיו לא ניתן להכניס סים חדש לפלאפון שאינו תומך G4 (לכאורה, לא בדקתי)

נערך לאחרונה ב:

zigelman10

משתמש רשום
חבל על ההזמנה...
עוד חודש-חודשיים כבר לא ניתן להכניס אליו סים חדש
(ביטול דור 3 והמסתעף)
עריכה: כבר מעכשיו לא ניתן להכניס סים חדש לפלאפון שאינו תומך G4 (לכאורה, לא בדקתי)
אתמול הכנסתי סימ של סלקום חדש לנוקיה c2 מאלי אקספרס יום טוב לכולם

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת קישור לחלקי חילוף לנוקיה C2 מקשים
לוח מקשים לנוקיה c2 בעברית
ק"ש, לא מנסיון.
כמובן לבחור באפשרות של עברית.

עוד חלקי חילוף:
חלקי חילוף לטלפון נוקיה

קישור למסך נוקיה c2
ק''ש, לא מנסיון.

יד2

משתמש מקצוען
הכנסתי סים פלאפון לנוקיה C2 שהגיע שבוע שעבר מעלי אקספרס לא מוציא שיחות רק מקבל
יש הקלטה של החלטת משרד התקשורת על מכשירים ישנים
אם יש למישהו פתרון אשמח לפני שמחזירים את המכשיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה