ככה הפלאפון נוקיה C2 הפך לחדש, בחמש דק' בלבד!!! הדרכה מלווה בתמונות, שווה להציץ!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתייג ככה @נתן גלנט (אולי יום אחד יחזור למקורות... סתאאאם @Natan Galant הכל טובבבב)
כאן יש קישורים גם זיפי וגם אליאקספרס...
קישור לפאנלים בזיפי
קישור לפאנלים באליאקספרס
מה הסיפור של זיפי.
לפי מה שאני מבין מדובר באתר שמתרגם את עלי אקספר, לא לוקח שום אחריות על הרכישות (-שהרי הן נעשות מול המוכר), ומוסיף איזה 30% למחיר.
זה לא המצב?

*

הזמנתי, תודה רבה.
הדרכה כל כך טובה ועם תמונות, איך אפשר להישאר אדיש...

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפי מה שאני מבין מדובר באתר שמתרגם את עלי אקספר, לא לוקח שום אחריות על הרכישות (-שהרי הן נעשות מול המוכר), ומוסיף איזה 30% למחיר.
זה אכן המצב, יותר יקר, אבל ממשק בעברית (לבורים כמוני :) , תשלום בדיירקט ישראלי, ושירות לקוחות זמין מהיר ויעיל, שעושה בשבילי את העבודה מול אליאקספרס וכו', אני מרגיש ששוה לי, מי שמסתדר עם אליאקספרס, ברור שעדיף!!

מוגז כדין

משתמש צעיר
@בעריש מגיע לך 'פרס פרוג ליצירתיות ושיתופה' על האשכול הנפלא!!!!!!!!!!!!!

רציתי לשאול, יש קישור לפאנל מלא עם חותמת של וועדת הרבנים?

וכן הצבע של הניקל מקדימה בדגם gold הוא זהבהב ולא כסוף כמו המקוריים. לתשומת לב.

נערך לאחרונה ב:

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@בעריש מגיע לך 'פרס פרוג ליצירתיות ושיתופה' על האשכול הנפלא!!!!!!!!!!!!!

רציתי לשאול, יש קישור לפאנל מלא עם חותמת של וועדת הרבנים?

וכן הצבע של הניקל מקדימה בדגם gold הוא זהבהב ולא כסוף כמו המקוריים. לתשומת לב.

קישור לפאנלים בזיפי
קישור לפאנלים באליאקספרס
הפאנלים מגיעים עם אישור של וועדת הרבנים (אפשר לראות בתמונות)

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יסלח לי כבודו.
בתמונה הגדולה זה ללא הכשר.
בטוח שאקבל עם הכשר?
תראה בהודעה הראשונה כאן:
https://www.prog.co.il/threads/ככה-...ק-בלבד-הדרכה-מלווה-בתמונות-שווה-להציץ.445046/
זה מאותו מוכר, ואותו מוצר, וגם ככה זה היה בקישור הנ"ל,
התמונה שהוא שם בגדול זה לא העברית.
בתמונה הכללית הוא שם את זה, שים לב לאלו שבעברית
New-Full-Phone-Housing-Cover-Case-With-Hebrew-Stamp-Or-Russian-Or-English-Keypad-For-Nokia.jpg

מוגז כדין

משתמש צעיר
;)
תראה בהודעה הראשונה כאן:
https://www.prog.co.il/threads/ככה-הפלאפון-נוקיה-c2-הפך-לחדש-בחמש-דק-בלבד-הדרכה-מלווה-בתמונות-שווה-להציץ.445046/
זה מאותו מוכר, ואותו מוצר, וגם ככה זה היה בקישור הנ"ל,
התמונה שהוא שם בגדול זה לא העברית.
בתמונה הכללית הוא שם את זה, שים לב לאלו שבעברית
New-Full-Phone-Housing-Cover-Case-With-Hebrew-Stamp-Or-Russian-Or-English-Keypad-For-Nokia.jpg
אינני שואל לחינם. ידיד שלי הזמין וקיבל עברית ללא ההכשר.
אך אם אתה אומר, אסמוך על מחזיק התואר 'אביר הצירתיות השיתופית' ';)

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איפה אני קונה נוקיה C2 כשר בזול איך אני יודע מה הדגם הכשר
הרבה שואלים על מכשירים של נוקיה c2 מאליאקספרס
זאת תשובתי:

קישור לפלאפון c2, שהעלו בעבר בפורום (אלי אקספרס) יותר הזמנות, ומוניטין יותר טוב (מה שהמלצתי למעלה זה מה שאני קניתי והגיע תוך שבוע, וזה בסדר גמור)
הקישור של הפלאפון c2 בזיפי, גם אפשר לראות 31 הזמנות דרך זיפי ומשוב של למעלה מ4 כוכבים.
יש לי קישור ממנו אני קניתי ונהנה ממנו מאוד.
קישור נוסף לc2 מומלץ מאוד, 275 משובים בזיפי.
אבל הפלאפונים שם הם מחודשים, וצריך לדעת שגם אם פעם אחת הצליח בס"ד והפלאפון מוצלח, לא תמיד יהיה ככה יכול להיות שפלאפון אחר חידשו ברמה פחותה או שהוא היה מראש יותר דפוק וכו', לכן אני לא יכול להבטיח שזה יותר טוב וכדו'
מה שכן אם רוב התגובות הם טובות, ולא רוב של 51/49 אלא רוב גדול, אז יש יותר סיכויים שהמוכר מוכר מחודשים ברמה מעולה, ולכן יש יותר סיכויים שיגיע משהו טוב.
עכשיו תראה בהודעה הזאת

https://www.prog.co.il/threads/הכל-לנוקיה-c2-פלאפון-תיקון-החלפת-חלקים-והדרכה-מצולמת.452362/#post-6551862
לגבי הכשרה תלוי באיזה חברה אתם יש חברות שלא צריך, ויש שאפשרי וקל, יש חברות שאפשר אך מדובר בכאב ראש ובהוצאה של עוד 100-200 ש"ח ויש חברות שא"א,
צרך גם לשים לב שמה שמוכרים באלי זה RM-721 ויש חברות שאצלם זה פחות מוצלח...
אם האנטנה היא RM-721, הקליטה לא תהיה הכי טובה בהרבה מקומות, והסיבה לכך היא כי הם תומכים רק באנטנות של אירופה, כאן בארץ עדיף אנטנה של 722 (הרבה פעמים זה כן בסדר, אני מכיר כאלו שמשתמשים קבוע עם 721 ואין להם בעיה, לפי מה שהבנתי עיקר הבעיה זה ברמי לוי או בפלאפון, אבל גם בחברות האלו להרבה זה עובד, זה גם תלוי באיזורים)
בהצלחה

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קישור לפלאפון c2, שהעלו בעבר בפורום (אלי אקספרס) יותר הזמנות, ומוניטין יותר טוב (מה שהמלצתי למעלה זה מה שאני קניתי והגיע תוך שבוע, וזה בסדר גמור)
הקישור של הפלאפון c2 בזיפי, גם אפשר לראות 31 הזמנות דרך זיפי ומשוב של למעלה מ4 כוכבים.
יש לי קישור ממנו אני קניתי ונהנה ממנו מאוד.
@יגאל הארוך ביום רביעי האחרון, אחת שהזמינה מכאן שלחה לי הודעה שהגיע והכל בסדר, ביקשתי שתעדכן עוד חודש מה קורה, אשתדל לעדכן.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
*הערה-רק הפלסיטקה של הטלפון נראית יותר טוב... לא משפיע על הבלוטוס\שמע\תוכנה

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
*הערה-רק הפלסיטקה של הטלפון נראית יותר טוב... לא משפיע על הבלוטוס\שמע\תוכנה
שים לב, נכון שזה יותר קוסמטי, אבל גם יותר מזה!
שלום, בפוסט הזה אני ישתף אותכם כיצד הפלאפון שלי שכבר ממש גסס חזר להיות ח-ד-ש!! ממש ככה,
אז קודם כל הסטוריה: הפלאפון כבר מעל 6 שנים על הכביש, כל הפלסטיקים מסביב כבר תקופה היו שבורים עד שהחלו בעיות קליטה, באמצע שיחה, הפלאפון היה פשוט מתנתק, סיוט! כבר התייאשתי עברתי ל208 אבל לא הייתי מרוצה.. (הזמנתי C2 אחד אבל הוא לא הכשרתיו) עד שידיד אמר לי שיכול להיות שעקב כך שכל המכשיר עצמו אכול, אז הסים לא יושב במקום, שמעתי ושכחתי, עד שיום אחד אני פוגש באליאקספרס את זה, הזמנתי והגיע בערך בתוך חודש, ישבתי חמש דק', סידרתי ועכשיו זה עובד פיקס כמו חדש, כנראה שבאמת הסים לא ישב במקום (התושבת שלו התרופפה, וזה גרם לזה לעשות בעיות בקליטה).
אז המדריך כאן בהודעה הבאה, בהצלחה.
למי שיש שאלות מוזמן לשאול, ואשמח לעזור.

שירה...

משתמש רשום
פירוט של הסיפור למטה, כאן ההדרכה:
הפלאפון הישן:

צפה בקובץ המצורף 480826

השלב הראשון:
הזמנתי מסין את החלקי חילוף מכאן (, מסתבר שזו היתה בחירה מוצלחת וזה מה שהגיע: (3 חלקי הטלפון+שני מברגים מיוחדים לברגים של נוקיה. קישור להזמנת חלקי החילף

קישור להזמנת חלקי החילוף לבחור ב - Black+Hebrew

למי שיש שאלות מוזמן לשאול, ואשמח לעזור.

הקישורים, קישורי שותפים, ואני מרוויח ע"כ עמלה! מיליונים :)

העמוד הזה לא קיים שגיאה 404. יש קישור נוסף?

מאכער

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שים לב, נכון שזה יותר קוסמטי, אבל גם יותר מזה!
יכול להיות שזה משפיע על הקליטה ?
אני הזמנתי,ולפני תקופה קיבלתי ממש יפה,
אבל משום מה אני נמצא בחברת אנשים עם מגוון מכשירים וגם C2 ועם אותו חברה תקשורת
ולי יש הכי פחות קליטה .

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יכול להיות שזה משפיע על הקליטה ?
אני הזמנתי,ולפני תקופה קיבלתי ממש יפה,
אבל משום מה אני נמצא בחברת אנשים עם מגוון מכשירים וגם C2 ועם אותו חברה תקשורת
ולי יש הכי פחות קליטה .
לא אמור להיות קשור לכאורה.
מה שאני כתבתי זה לגבי התושבת של הסים, שבפלאפון לפני שהחלפתי היה רופף, 'והסים יצא מהמקום' לפעמים או משהו כזה, ועכשיו לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה