דרוש מידע כיריים משולבות

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי ביקשה שאברר לה אילו כיריים משולבות מומלץ לקנות. רק מתוך ניסיון בבקשה. חנות אחת המליצה דלונגי, חנות אחרת אמרה לא לגעת, לקחת רק בקו, חנות שלישית- לא בקו רק בלרס וכו' וכו', היא יצאה מבולבלת לגמרי, ניסיתי לבדוק חוו"ד בזאפ על דגמים שהמליצו לה אבל גם שם יש מי שנותן 5 כוכבים ויש מי שבקושי אחד. הצעתי לה להשתמש בעצות של הבלעבוסטיות של פרוג ועכשיו אני חייבת להביא תוצאות. אני לא יכולה לאכזב אותה :)
תודה מראש.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אף אחת לא מרוצה מהכיריים המשולבות שלה?

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי ולכמה במשפחתי דלונגי. מרוצים מאוד.

ממליצה לפנות לביטון לבירור מעמיק על כל הדגמים המצויים בשוק: 0527653934

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לעונות. יש לכן את המשולבות?
מי זה ביטון? סוכן מוצרי חשמל? היא מעדיפה בשלב זה לא לשמוע ממוכרים אלא מנסיון של משתמשים מפני שמכל חנות היא שומעת לפי האינטרסט של אותה חנות.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין שום מעלה לכיריים משולבות(לדעתי...), זו אשה מבוגרת, עם מטבח קטנצ'יק וישן, היא לא הולכת לשנות את המטבח אלא רק להחליף את התנור שהתקלקל ללא תקנה. כיום יש לה תנור משולב כיריים וזה מה שהיא צריכה.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה לעונות. יש לכן את המשולבות?
מי זה ביטון? סוכן מוצרי חשמל? היא מעדיפה בשלב זה לא לשמוע ממוכרים אלא מנסיון של משתמשים מפני שמכל חנות היא שומעת לפי האינטרסט של אותה חנות.

ביטון הוא סוכן למוצרי חשמל. אמין מאוד. ובקי היטב בשוק. מנסיון רב.

פפרר

משתמש מקצוען
הערה חשובה
לי יש תנור דלונגי ואני גם מרוצה מאוד,
אבל
לפני חצי שנה - 13 שנה מאז התנור נרכש , נשבר משהו
שאלתי את הטכנאי שבא לתקן איזה תנורים מומלצים כיום
הוא אמר שדלונגי כבר בכלל לא בטופ
שימו לב, מה שהיה איכותי לפני 5 ועשר שנים לא בהכרח נחשב לאיכותי כיום
הייתי שואלת כאלה שקנו לפני מקסימום שנה לא יותר
או לברר אצל טכנאי אמין.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה