דרוש מידע כיצד לאתר חבילה מחו״ל עם מספר מעקב שאינו קביל בדואר ישראל?

חני/ה

משתמש פעיל
@הכלבויניק, זקוקה לעזרתכם.
הזמנתי חבילה מאלי לפני כ40 יום, באתר של חברת השילוח cainiao מופיע שמ29.11 המשלוח הגיע לדואר בארץ היעד.
מנגד- כשמנסה לאתר במעקב של דואר ישראל מקבלת הודעה שאין נתונים על דבר הדואר מסוג מדלת לדלת שמספרו..

מספר מעקב *************
אשמח לעזרתכם!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
הזמנתי חבילה מאלי לפני כ40 יום, באתר של חברת השילוח cainiao מופיע שמ29.11 המשלוח הגיע לדואר בארץ היעד.
מנגד- כשמנסה לאתר במעקב של דואר ישראל מקבלת הודעה שאין נתונים על דבר הדואר מסוג מדלת לדלת שמספרו..

מספר מעקב *************
אשמח לעזרתכם!
תבדקי פה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

מספר מעקב *****************
אשמח לעזרתכם!
כנראה שהחבילה תקועה עדיין לפני המעבר במכס, ולכן אין עליה תיעוד נוסף.
זה קורה מידי פעם, בעיקר בחבילות קטנות, חכו בסבלנות, ושימו לב, כשיעבור זמן ההגנה, אם עדיין זה לא יגיע, פתחו סכסוך ותקבלו החזר מלא.

נ.ב. אני ממליץ למחוק את מספר המעקב המלא, זה גלוי לכל, ומאפשר לאינשי דלא מעלי לקחת אותה כשתגיע לסניף שלכם...

חני/ה

משתמש פעיל
כנראה שהחבילה תקועה עדיין לפני המעבר במכס, ולכן אין עליה תיעוד נוסף.
זה קורה מידי פעם, בעיקר בחבילות קטנות, חכו בסבלנות, ושימו לב, כשיעבור זמן ההגנה, אם עדיין זה לא יגיע, פתחו סכסוך ותקבלו החזר מלא.

נ.ב. אני ממליץ למחוק את מספר המעקב המלא, זה גלוי לכל, ומאפשר לאינשי דלא מעלי לקחת אותה כשתגיע לסניף שלכם...
לא רואה אפשרות לעררוך את ההודעה..

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
דרך אגב
מה שעשיתי זה ליצור קשר עם המוכר ולבקש מספר מעקב תקין
ואז התברר דרכו שהחבילה שלי ממתינה באיזושהיא חנות ושלחו לי SMS כשאין לי
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה