כיצד יוצרים מצב בו בלחיצה "הורד" תרד כל התיקיה?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מעוניינת ליצור כפתור "הורד", אך לא עבור קובץ ספציפי, אלא עבור תיקיה שלימה.
שבלחיצה על הכפתור - כל התיקיה עם קבציה תרד למחשב של הגולש.
אודה למי שיוכל להעלות "קוד" HTML שעושה עבודה כזו.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שמח לעזור;1597256:
קובץ דחוס, ובצד שרת. לא HTML.

תודה, את זה אני מכירה, זה לא אמור להוות פתרון לבעיה שלי.

יש לי תיקיה שמתעדכנת מידי פעם בקבצים נוספים. אני מעוניינת ליצור לחצן באתר שיוריד את כל התיקיה, מבלי צורך להעלות בכל פעם לשרת קובץ ראר/זיפ מעודכן. ליצור כפתור שתמיד יוריד את התיקיה בשלימותה, על כל החומר המתעדכן שבה.
אקווה שהובנתי.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
התשובה של @שמח לעזור לא הייתה ליצור קובץ דחוס ולהעלות אותו לשרת.

כוונתו, שבלחיצה השרת מייצר באותו רגע קובץ דחוס, שמכיל את הקבצים שנמצאים באותו רגע בתקייה.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י גרפיקנער;1597289:
התשובה של @שמח לעזור לא הייתה ליצור קובץ דחוס ולהעלות אותו לשרת.

כוונתו, שבלחיצה השרת מייצר באותו רגע קובץ דחוס, שמכיל את הקבצים שנמצאים באותו רגע בתקייה.

תודה.
האם כל שרת יודע לעשות זאת? האם הוסטגאטור מסוגל לעשות את זה?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י נירוש;1597299:
תודה.
האם כל שרת יודע לעשות זאת? האם הוסטגאטור מסוגל לעשות את זה?

השרת צריך לאפשר הרצה של PHP או ASP וכדומה.
אתם צריכים לכתוב קוד צד שרת שיוריד מה שנדרש. בדוגמה של גרפינער יש קוד php. אתם צריכים להתאים אותו לעניין.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שמח לעזור;1597389:
השרת צריך לאפשר הרצה של PHP או ASP וכדומה.
אתם צריכים לכתוב קוד צד שרת שיוריד מה שנדרש. בדוגמה של גרפינער יש קוד php. אתם צריכים להתאים אותו לעניין.

ואף אחד לא יודע האם שרתי הוסטגאטור מאפשרים זאת?

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מאפשרים בודאי, אבל צריך לדעת לתכנת את זה.
הקוד שהבאתי הוא קוד php שמשתמשים בו בעיקר באחסון לינוקס. אם זה אחסון וינדוס, חייבים קוד בשפת ASP

תלוי איזה אחסון הזמנתם שם.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י גרפיקנער;1597877:
מאפשרים בודאי, אבל צריך לדעת לתכנת את זה.
הקוד שהבאתי הוא קוד php שמשתמשים בו בעיקר באחסון לינוקס. אם זה אחסון וינדוס, חייבים קוד בשפת ASP

תלוי איזה אחסון הזמנתם שם.

האחסון שלי הוא לינוקס. אבל מה צריך לדעת - אם הבאתם קוד? אתה מתכוין שצריך לדעת אין להזין את הקוד באתר שלי, וכיצד ליצור הפניות לתיקיות הרלוונטיות?

ואגב - האם התנסית בזה? כמה זמן לוקח לו לבצע קובץ ראר של 700 מ"ב? [לא כולל זמן ההורדה, רק פעולת הכיווץ].

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מניח שזמן הכיווץ די דומה למהירות הפעולה במחשב אישי.

אין לי נסיון בזה. צריך לעבור על הכתבה ולראות מה כתוב שם. בלי לקרוא, אני מניח שצריך להעלות כמה קבצי PHP לשרת (שהם אלו שמבצעים את פעולת הכיווץ), ואחר כך להכניס קוד PHP שמקשר בין הלחיצה על הלינק, לפעולת הכיווץ...

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זמן הכיווץ יהיה בדרך כלל הרבה יותר מהיר ממחשב ביתי כי שרתים בנויים לזה.
בנוגע לקוד ש"גרפיקענר" הביא, אז זה קוד שמיועד לתפוס כמה קבצים מסוימים וליצור מהם קובץ זיפ בסיפריה אחרת שגם כן מוגדרת.
בשביל שהקוד יעשה את מה שאת רוצה אז צריך להוסיף כמה שורות של קוד.
הקטע הראשון שצריך להוסיף יהפוך את כל שמות הקבצים שבתיקייה למשתנים ואז להריץ פקודה שתיצור מכל המשתנים את ה html של הדף שנותן את הפקודה לעשות זיפ.
הקטע השני יהיה שבמקום לשמור את זה על השרת בצורה קבועה ולתפוס כמויות של מקום אז קטע הבא ייבדוק שהקובץ זיפ קיים ואם כן אז הוא יוציא אותו החוצה בצורה של הורדה, בסיום ההורדה אז צריך שהקובץ יימחק. או על ידי שמהתחלה הקובץ יהיה בתיקיית הקבצים זמניים או להוסיף פקודה שלפני שהחיבור ייסגר אז הקוד יימחק את הקובץ, דבר שאני לא בטוח שאפשרי.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הZIP פה זה רק לחסוך הורדות לא לדחוס. ולכן אין צורך ב"דחיסה" אמיתית.
בשביל לחסוך בביצועים והמתנה, אפשר במקום לדחוס ולהחזיר את הקובץ המכן לכתוב ישר לתגובה.
לכאורה עדיף שלא להשתמש בקוד שיוצר קובץ ZIP בשרת שאז ההורדה מתחילה רק בסיום הכתיבה, אלא אפשר לכתוב ישר לתגובה. לכן זה גם לא אמור לקחת יותר זמן מעצם ההורדה של גודל כזה. אבל מחיפוש ברשת זה נראה שזה מופרך, לא יודע למה.

mat

------- Magicode -------
אני מציע שתקחו איש מקצוע שיעשה לכם את העבודה.

כי כתיבה לא נכונה של הקוד יכולה להביא למצב שיהיה אפשר להוריד תקיות מהשרת שאתם לא מעוניינים שירדו. כמו קבצי קוד שמכילים סיסמאות למסד נתונים וכדו'.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה לכל העוזרים. בסופו של דבר MAT עשה את העבודה במחיר סמלי לזיכוי הרבים, ועל כך התודה והברכה, אני מעלה כאן את הקוד לטובת כולם, בסוף ההודעה.
מה שעדיין נצרך - ואודה לכל מי שיוכל לעזור - אני צריכה כעת להטמיע אותו בוורדפרס.

מה שכעת יש - קוד שבלחיצה על "הורד" תכווץ את התיקיה כולה ותוריד לגולש.
הבעיה - שצריך כעת להכניס אותו ידנית למאות דפים באתר, בכל דף עם קישור לתיקיה אחרת.
אני זקוקה - שהלחצן [שבעמוד בו הקבצים שמיועדים להורדה], בעת שילחצו על "הורד" ידע לבחור מתוך הדף את המקור של התיקיה, ויפעיל את הקובץ PHP הנ"ל על התיקיה הרלוונטית. דבר שיחסוך להגדיר במאות דפים במחשב את הלחצן עם קישור נפרד לכל אחד. די יהיה להטמיע את הלחצן בכל הדפים שבמערכת, והמערכת תדע לבד לגשת לקובץ הנצרך ולעשות את העבודה.
אודה למי שיוכל לעשות זאת בהתנדבות או במחיר סמלי לזיכוי הרבים לאתר תורני ללא מטרות רווח.

הקוד להורדה מרובה וכיווץ בשרת [אינו משאיר קובץ זיפ בשרת].
יש לחלץ את הקובץ ולהדביק אותו בתיקיה הראשית בה כל התיקיות המיועדות להורדה.

הקישור בלחצן באתר:

http://מיקום הקוד בשרת שלך/dwon.php?folder=מיקום התיקיה המיועדת להורדה​

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בדקת את הקוד בדף אחר?
אני לא רואה שום קישור לתיקייה ספציפית.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י 3 פינות;1607007:
בדקת את הקוד בדף אחר?
אני לא רואה שום קישור לתיקייה ספציפית.

הקישור נמצא ב- "מיקום הלחצן באתר" -
היכן שכתוב מיקום הקוד בתיקיה שלך - שם תקשר לקובץ PHP
היכן שכתוב "מיקום התיקיה המיועדת להורדה" תקשר לתיקיה הנצרכת.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לאף אחד אין רעיון איך לעשות זאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה