כותרות שונות באמצע מסמך וורד

יוניברסל

משתמש רשום
איך עושיםכותרות שונות באמצע מסמך וורד?
נכתב על זה כבר בעבר, אבל לא הצלחתי לפי ההוראות שנכתבו,
אני צריך אחרי כל כמה דפים, שהכותרת תשתנה
אני מדבר על וורד 2010
בתודה מראש על כל העזרה והסיוע

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ראה בקטלוג שהחתימה שלי תוסף הנקרא 'כותרות עליונות'
וראה בחלק ההורדות מצגת הדרכה לתוסף זה.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לסמן את הכותרת שבתוך בטקסט בסגנון מסוים (מומלץ שיהיה סגנון תו ולא סגנון פסקה, כדי שלא יעשה שורה חדשה בכותרת).
בכותרת צריך להוסיף שדה "STYLEREF" עם הסגנון הנ"ל.

יוניברסל

משתמש רשום
נכתב ע"י tkh;1956204:
יש לסמן את הכותרת שבתוך בטקסט בסגנון מסוים (מומלץ שיהיה סגנון תו ולא סגנון פסקה, כדי שלא יעשה שורה חדשה בכותרת).
בכותרת צריך להוסיף שדה "STYLEREF" עם הסגנון הנ"ל.

היכן עושים סגנון בכותרות?
ואיך מוסיפים שדה STYLEREF?

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא עושים סגנון בכותרות
אלא בתפריט של סגנון, פותחים סגנון חדש (כאמור כדאי סגנון תו ולא סגנון פיסקה)
ואח"כ מחילים את הסגנון הזה על כל המילים במשך הטקסט שרצוני שיהיו בכותרת. (אם לכל המילים יש מאפיין מסוים אפשר לעשות זאת ע"י החלפה).
להוסיף שדה, בתפריט הוספה יש קוביה "חלקים מהירים" (בקבוצה טקסט), שם מופיע שדה, ובבחירתו נפתח תפריט שאפשר לבחור איזה שדה רוצים, ומה הפרמטרים, יש לבחור STYLEREF, את שם הסגנון הנ"ל שהחלנו בטקסט, וכן אפשר לבחור שיקח את האחרון בעמוד (כשיש 2 בעמוד) = חפש מתחתית העמוד.
אם יש עוד שאלות אשמח לענות, במידה ואוכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה