כולם יודעים לרקוד !

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים

all.jpg

שירה קיי אולפנים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מתפלא עליך, דווקא הוא קצת יצא מהקצב.....
אולי בגלל שהוא קוף... :ROFLMAO:
[ראיתי פעם שניה: לא רואה שהוא יוצא מהקצב... נראה סבבה לגמרי.... טובב.... אולי העניים שלך חדות יותר אני יודעת...]]]]]]]:p:sneaky:
עריכה : נכון בסוף הוא יוצא מעט מהקצב... אבל זה כמעט לא מורגש....

שרי ש.

משתמש פעיל
מהמם!
אני הכי אהבתי את הדובי!!!

הרובוט נראה כאילו עוד שניה מחליק...
זה דווקא טוב, אותנטי!

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
דווקא לי הרובוט נראה כאילו איימו עליו בנשק לרקוד ! והוא עשה את זה מחוסר ברירה.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אולי בגלל שהוא קוף... :ROFLMAO:
[ראיתי פעם שניה: לא רואה שהוא יוצא מהקצב... נראה סבבה לגמרי.... טובב.... אולי העניים שלך חדות יותר אני יודעת...]]]]]]]:p:sneaky:
עריכה : נכון בסוף הוא יוצא מעט מהקצב... אבל זה כמעט לא מורגש....
אם תעקבו, תראו שבהתחלה הקוף רוקד בקצב ולאט הוא מתחיל לברוח. זה לא באמת שהוא בורח משיקוליו האישיים. אלא ללמדך שסטיה של מילימטר אחד מהנתיב בתחילת הדרך מסתיימת בסטיה של קילומטר בסופו.
זאת אומרת שההקלטה המקורית של התנועה היתה רק מתחילת המוזיקה עד לקטע שהילד מסיים לרקוד. והכשכנסתי את הקוף (בפרמייר) הוא לא התחיל בדיוק כמו הילד אלא בגלל אילוצי המעבר (וגם לא השקעתי כאן מי יודע מה כי זה רק דוגמא) גרמו לאותה סטיה. לעומתו הדובי התחיל טוב וגם סיים טוב. והרובוט, טוב נו, הוא נראה כמו אחד שאיימו עליו בנשק לרקוד. אז מהפחד הוא ברח בסוף מהקצב......נו נו, מה אפשר לצפות מקוף ורובוט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה