עזרה כובע קסקט לתינוק לחתונה?

sara4270

משתמש חדש
איפה אפשר לקנות מישי יודעת?
איזה צבע את צריכה?
יש לי חום קטיפה אם את רוצה אני יכולה למכור לך אבל זה עלה לי יקר
ואיפה את גרה? כי אני קניתי בחנות הגאולה אבל זה יקר שם

גינצלה

משתמש פעיל
בנטי

מנעד

משתמש פעיל
יש בבני ברק משהי שתופרת
לוקחת 25/30 ש"ח
גזרה מאד יפה
הזמנתי אצלה שנה שעברה לפורים
035792355

shtz

משתמש חדש
איזה צבע את צריכה?
יש לי חום קטיפה אם את רוצה אני יכולה למכור לך אבל זה עלה לי יקר
ואיפה את גרה? כי אני קניתי בחנות הגאולה אבל זה יקר שם
אני צריכה שחור קטיפה או שמנת
באיזה חנות קנית?

sara4270

משתמש חדש
זה חנות שיש שמה כול מיני קישקושים של אקססוריז זה נמצא ניראה לי מול יפית חמות שוק השקל
באחת הסמטאות של גאולה
אבל רק שתדעי הם יחסית יקרים
אם תמצאי משהו של בנטי זה יותר זול

sara4270

משתמש חדש
זה חנות שיש שמה כול מיני קישקושים של אקססוריז זה נמצא ניראה לי מול יפית חמות שוק השקל
באחת הסמטאות של גאולה
*ומול

shtz

משתמש חדש
באחת הסמטאות של גאולה
כנראה את מתכוונת לחניס
ואי תודה
יש שם לתינוקות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה