עזרה כובעים חסידים

למח

משתמש רשום
מה יהיה הסוף עם עליית המחירים של הכובעים החסידים [1300] שקל לפני 7 שנים היה 500 שקל לאיפה השני שליש הנותרים ..........תיקון מחיר דחוף.....

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

למח

משתמש רשום
אחרי בירור קצר נודעה לי שזה קשור לבורי הישיבות בתוך הישיבות שמוכנים לשלם על שידרוג קטן .......[אחרי הכל האבא משלם]

למח

משתמש רשום
הפיתרון הבא שנראה לי הוא להביא כובעים פגומים[שהם המצב הראשוני לפני שהבחורים הכניסו את המוצר לתחום הלא תלבש] שיעלה בסביבות 400 500 שקל ובישיבות יהיו מוכרחים לקנות אותם [כמו המשקפי פלסטיק שהצליחו] וככה ירד השוק

משה 05276

משתמש מקצוען
הפיתרון הבא שנראה לי הוא להביא כובעים פגומים[שהם המצב הראשוני לפני שהבחורים הכניסו את המוצר לתחום הלא תלבש] שיעלה בסביבות 400 500 שקל
כבוע סמעט אני לא זוכר שעלה 500 ש"ח כובע עגול עלה 500 ש"ח בזמני
ובישיבות יהיו מוכרחים לקנות אותם [כמו המשקפי פלסטיק שהצליחו] וככה ירד השוק
איפה זה בדיוק הצליח

למח

משתמש רשום
היה מכירות לפני פסח בכל חלקי הארץ
המשקפי פלסטיק בהרבה חסידויות

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה יהיה הסוף עם עליית המחירים של הכובעים החסידים [1300] שקל לפני 7 שנים היה 500 שקל לאיפה השני שליש הנותרים ..........תיקון מחיר דחוף.....
הפתרון הכי יעיל: לפתוח בעצמך כזה חברה. ולמכור ביותר יקר.
א' תעשה מזה הרבה כסף.
ב' תוכל לקנות כובע ב1350₪😛

למח

משתמש רשום
הפתרון הבאמת יעיל הול להוריד מחירים ויהיה פחות תורים בגמחים

למח

משתמש רשום
1350[2600] כפול 5 בחורים כל חצי שנה היום 8000 אלף עוד תקופה יהיה 16000 [הכסף של הגמחים מתרוקנים לכובעים]

למח

משתמש רשום
צריכים לעשות שיהיה בסביבות ה2400 שקל וזהו לחמש בחורים

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
1350[2600] כפול 5 בחורים כל חצי שנה היום 8000 אלף עוד תקופה יהיה 16000 [הכסף של הגמחים מתרוקנים לכובעים]
לא כל כך בא לי להיכנס לזה, אבל פה נכנס כל הנושא של החלק החברתי בקניות מהסוג הזה גם בחתונה (בעיקר)

ש.ר

משתמש פעיל
לפי מה ששמעתי על חנות מסוימת בירושלים שניסתה להוריד מחירים בצורה דרסטית וקיבל איומים מחנויות וותיקות שלא יעז להוריד יותר מדי .{אגב החנות נסגרה כבר}

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה