דרוש מידע כדאי לעבור מ'פועלים' ל'טפחות'?

קצר ולענין

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
פעולות פשוטות כמו העברת כספים ניתנת בטפחות רק בהמתנה לנציג, ואילו בהפועלים זה בטלבנק באופן אוטומטי

שולם 69732

משתמש רשום
מתוך שניהם הפועלים הרבה יותר טוב
כאחד שיש לו גם בפועלים וגם במזרחי, לדעתי מזרחי יותר טוב.
פועלים כל צ'ק משגעים את השכל מי זה מה זה.. וכל איזה מילה שחסרה הם כבר מחזירים אותו...
תביא ראיה ואסמכתא... ואם לא הם מקפיאים את החשבון.
ומאז הקורונה גם אין אפשרות לבא לסניף בלי תור.
במזרחי הרבה יותר זורמים...

z.k.

משתמש פעיל
פעולות פשוטות כמו העברת כספים ניתנת בטפחות רק בהמתנה לנציג, ואילו בהפועלים זה בטלבנק באופן אוטומטי
נכון. וגם אין אפשרות שנציג יחזור
באיזה סניף?
אני במודיעין. אבל התכונתי לטלפון, וכמו שכתבו פה (לגבי האתר, הוא דוקא יותר נח משל פועלים)

מחסה לשפנים

משתמש פעיל
מזרחי עובד באותו מתכונת של שנת 1962 כל דבר קטן שרוצים צריכים לחכות בטלפון חצי שעה וזה רק עד 8 בערב
וכששואלים אותם למה זה ככה הם עונים לא ראית את הפרסומות של מזרחי כתוב שם שהם עובדים רק עם אנשים

נשנושים

משתמש צעיר
מזרחי עובד באותו מתכונת של שנת 1962 כל דבר קטן שרוצים צריכים לחכות בטלפון חצי שעה וזה רק עד 8 בערב
וכששואלים אותם למה זה ככה הם עונים לא ראית את הפרסומות של מזרחי כתוב שם שהם עובדים רק עם אנשים
האמת היא שאם הבעיה היא רק השירות בטל' אז אין בעיה. כי עד היום לא זכור לי שהזקקתי בהפועלים לשיחה טלפונית. הכל עשיתי דרך האתר, ובמקרים חריגים ממש פגישה עם בנקאי.

מיה5

משתמש רשום
מזרחי זוועה מבחינת שרות בטלפון.
א"א להשיג אותם בכלל,
ושהייתי צריכה אותם דחוף היקשתי ללקוחות חדשים ורק כך הם ענו לי. וגם לא טיפלו מיד בבעיה.
היו פעמים שהייתי צריכה להתקשר דרך טלפון שלא מוכר לבנק ולאיים עליהם כדי שיענו לי ושיטפלו במה שאני צריכה.

3524

משתמש מקצוען
באתר של מזרחי טפחות יש באג קבוע שאי אפשר לבצע פעולות החל מחצות הלילה למשך כשעתיים, כי זה הזמן שהם מסנכרנים את המערכת. לי אישית זה מאוד מפריע.

מיה5

משתמש רשום
פעם אחת שכחתי את הסיסמא לאתר והם לא ענו לי אפילו בשירות טכני ולא היתה לי אפשרות לשחזר דרך האתר,
במשך יותר משבועיים רדפתי אחריהם רק כדי לאפס סיסמא:mad:
הילדים שלי כבר פתחו חשבון בבנק אחר....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה