חומרה כבר לא מסוגל יותר- המון פעמים חיפוש גוגל מושבת עד להפעלה מחדש.

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בזמן האחרון המון פעמים חיפוש גוגל מושבת עד שאני טורח שוב להפעיל את המחשב מחדש, וזה עוזר לכמה שעות ואז שוב פעם חוזר חלילה וזה לא נותן לעבוד נורמלי עם המחשב.
הוא מסתובב שעות ארוכות עד שנמאס לו ומפסיק.
בכלל כל הפעילות איטית באופן מחריד, אבל חיפוש גוגל זה כבר עולה על העצבים ומתיש אותי כל פעם באמצע העבודה.

נערך לאחרונה ב:

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם יש כאן את כל הנתונים הדרושים?

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה 1.PNG
    ‏‏לכידה 1.PNG
    KB 9.3 · צפיות: 15
  • ‏‏לכידה 2.PNG
    ‏‏לכידה 2.PNG
    KB 7.5 · צפיות: 14

111Elokynu

משתמש פעיל
איפה מוצאים את הנתון הזה?
אין צורך, זה דור 10 כבר לא ייצרו מחשבים עם HDD

בזמן האחרון המון פעמים חיפוש גוגל מושבת עד שאני טורח שוב להפעיל את המחשב מחדש, וזה עוזר לכמה שעות ואז שוב פעם חוזר חלילה וזה לא נותן לעבוד נורמלי עם המחשב.
בכלל כל הפעילות איטית באופן מחריד, אבל חיפוש גוגל זה כבר עולה על העצבים ומתיש אותי כל פעם באמצע העבודה.
האם בזמן שנתקע לך הגוגל, וורד עובד למשל? המחשב עצמו מתפקד מלבד הגלישה?
ואם כן, איך אתה גולש? נטסטיק? איזה סינון

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם בזמן שנתקע לך הגוגל, וורד עובד למשל? המחשב עצמו מתפקד מלבד הגלישה?
ואם כן, איך אתה גולש? נטסטיק? איזה סינון
הכל עובד סדיר חוץ מהרשת.
עם נטסטיק של סלקןם והסינון של נתיב. שניהם מכחישים קשר לאירוע והם טוענים שמבחינתם הכל אמור לעבוד מצויין.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי זה קורה במייל.
מנסה לפתוח מייל וכאילו לא לחצתי, עד לטעינה מחדש

בני2

משתמש מקצוען
אם אתה מוציא ומכניס את השטיק זה עוזר?
כשזה קורה תצלםאת מנהל ההתקנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה