בשרי כבד צרפתי - של גולדי'ס

saralulu

משתמש מקצוען
יש מצב לבקשה שלי? או שמישהי אחרת מוכנה, אני ממש ממש אשמח! אחרי שטעמתי הרבה מהמעדנים המדהימים שלהם אני רוצה מאד גם לנסות.
ותודה מראש למי שמוכנה להעלות את המתכונים של גולדיס שהתפרסמו ויתפרסמו ב'פנינה'.

saralulu

משתמש מקצוען
מחפשת מאד מתכון שהכי דומה לכבד הצרפתי, עם חצילים, יש מצב למתכון טוב?
אשמח מאד מאד!!!

אברהם מנחם

משתמש צעיר

קבצים מצורפים

• צילום מסך_20230128_223529.png
    צילום מסך_20230128_223529.png
    KB 266.6 · צפיות: 113

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
מעניין שלגולדיס אין מתכון קבוע.
כאן באשכול מופיעים 2 מטעמם ושונים לגמרי האחד מרעהו.

saralulu

משתמש מקצוען
מעניין שלגולדיס אין מתכון קבוע.
כאן באשכול מופיעים 2 מטעמם ושונים לגמרי האחד מרעהו.
נכון
אחד זה כבד קצוץ
והשני כבד צרפתי
יש להם מלא סוגים!
אני אישית הכנתי את הכבד הקצוץ ויצא ממש טעים! (נראה לי הוספתי יותר שמן) רוצה גם להכין את הכבד הצרפתי, טעמתי אותו והוא מעדן מלכים!!!!

נערך לאחרונה ב:

שאלונת

משתמש רשום

saralulu

משתמש מקצוען
@saralulu
באתר של גולדיס עצמם יש מתכונים:
את זה אני גם יודעת...;)
אבל תודה בכל אופן!
התארחתי כמה פעמים אצל קרובי משפחה ש'עשו מנוי' על גולדיס... ולכן חיפשתי את המתכון הזה, ותמיד מעניין אותי מתכונים מבית היוצר של גולדיס, כי זה באמת טעים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה