כאן מנתחים מוזיקה בכיף

מצב
הנושא נעול.

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באמת שמתי לב שחלק גדול מהזמרים הגדולים לא מוציאים קליפ כ"כ מהר, ובוודאי שלא אלבום. לא כולם, אבל חלק גדול. ולא שאני אומר שמי שמוציא קליפים ואלבומים בקצב מהיר הוא בהכרח זמר לא טוב, סתם מציין עובדה. ובלי לרמוז על אף אחד, כן?
חנות טובה לא צריכה פרסומת...

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עכשיו סקרנת אותי סופית! כמעט תמיד כשמישהו כותב משפט כזה, יש לו כמה שמות חמים בראש...;)
אכן, אבל כל אחד יכול לחשוב בעצמו על חמש קליפים לפחות מהחצי שנה האחרונה.
ובקשר לזמרים של פעם - לדעתי זה בגלל שפעם עשו מוזיקה, וכשזה הצליח הם גם התפרנסו מזה. אפשר לראות על כל זמר כשהוא שר (הם מוציאים קליפים, אז רואים את זה) על מה הוא חושב כשהוא שר. אם הוא שר טוב לי .... מאלפי זהב וכסף ובעצם רואים שהוא חושב רק על הכסף והכבוד או שהוא מבין את מה שהוא שר.
וכנראה יש כמה זמרים צעירים שמצליחים בכל המגזרים, כי בכל אופן יש כמה שכן שרים באמת

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
וכנראה יש כמה זמרים צעירים שמצליחים בכל המגזרים, כי בכל אופן יש כמה שכן שרים באמת
ע"ע ישי ריבו ומוטי שטיינמץ (כן, גם הוא, למרות שבדר"כ לא כ"כ שומעים על סחף בציבור אחר מלבד הציבור החרדי, אבל עדיין כבר שמענו סיפורים על אותו גוי ששר את שיריו, ואותה גויה שמאמינה באלוקים בזכותו, ואולי אפילו התגיירה, משהו בכיוון הזה).

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אכן.
אבל דומני שאין חולק שהמוזיקה של מב"ד, פריד ושוואקי הינה מוזיקה איכותית, גם אם לא כ"כ אוהבים את הסגנון, הלא כן?
מוזיקה איכותית, אבל לא באותה רמה (מ.ב.ד כן)
אבל זה לא מוזיקה מקורית!!

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אכן.
אבל דומני שאין חולק שהמוזיקה של מב"ד, פריד ושוואקי הינה מוזיקה איכותית, גם אם לא כ"כ אוהבים את הסגנון, הלא כן?
בסופו של דבר, אדם שיש לו עשרות שנים של ניסיון, בהכרח יהיה מוצלח בזה, לא? אין חכם כבעל הניסיון. הוא פשוט לא יכול להיות גרוע מבחינה מקצועית.

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הבה נדון (הושפעתי מהסגנון כתיבה שלך ;))
שוואקי יחסית מוציא דיסקים לעיתים קרובות
וריבו יוצאת הנשמה עד שמוציא משהו
שתיהם טובים אבל תדירות הוצאת האלבום שונה.
עכשיו באמת אני לא יודעת במה זה תלוי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה