עזרה ראשונה! כאב עמום בצד שמאל של הבטן התחתונה

פרידה!

משתמש חדש
יש לי כבר שבוע כאב עמום בצד שמאל של הבטן התחתונה
יותר באזור של החיבור עם הרגל
עשיתי א.ס ולא ראו משהו
מכירים? יכולים לעזור לי מה לעשות?

EfratHL

משתמש פעיל
יכול להיות מאד קשור לעיכול, זה מתגבר אחרי אוכל? אכילה של דברים מסוימים?
אני הורדתי מוצרי חלב מהתפריט וזה הקל מאד

אתי גרינבוים-3 ממדים

אתי גרינבוים-מטפלת תודעתית (3 הממדים)
מנוי פרימיום
אוסתאופטיה

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
יש לי כבר שבוע כאב עמום בצד שמאל של הבטן התחתונה
יותר באזור של החיבור עם הרגל
עשיתי א.ס ולא ראו משהו
מכירים? יכולים לעזור לי מה לעשות?
אזור החיבור עם הרגל לא בדיוק נקרא בטן, אלא אגן.
בהריון זה יכול להיות סימפיזיוליזיס.

צבי2

משתמש פעיל
כמובן, בצד שמאל, לא סותר שצריך לשלול דברים אחרים, אבל אם את שמה לב שזה מתגבר אחרי אוכל, אפילו רק אחרי ארוחה כבדה יותר, זה הגיוני מאד
פחות סביר כאבים בבטן תחתונה שמאל באזור החיבור עם הרגל כתוצאה מאוכל

צבי2

משתמש פעיל

כאבי בטן תחתונה צד שמאל :​

נגרמים אף הם ממספר רב של גורמים, כולל דלקת במעי הדק או הגס, הסתעפויות מעיים, עצירות.
הפרעות גניקולוגיות של איברי הרבייה הנשיים נפוצים באזור זה השחלות והחצוצרות – דיסמנוריאה, כאבי מחזור, אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות כמו כן, אבני כליות או זיהום יכולים כל אחד מהם לגרום לכאבים בצד שמאל במותן או במרכז הבטן. מניסיוני לא פעם בעיות אורתופדיות גם גורמות לכאבים בצד שמאל של הבטן וכאבים בצד שמאל במותן מקרין לגב לרגל או לעכוז [הדגשה לא במקור]
ציטוט מ bio-resonance.co.il

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה