שיניים כאבי תופת בשן טוחנת עם כתר, ובבדיקה אצל רופא מומחה לא נמצאה שום בעיה

ANK

משתמש פעיל
אשמח לעזרה, אם מישהו נתקל,
כאבי תופת בשן עם כתר, ביקרתי אצל הרופא שיניים שלי שהוא מומחה מאד, ובצילום נמצא הכל תקין לחלוטין, הוא אמר שזה יכול להיות דלקת שמתפתחת, והוא אמר שהוא גם לא רואה סדק, לקחתי אדוויל ואקמול אפילו ביחד וזה לא עושה כלום, לקחתי נקסין עכשיו מקווה שיעזור. הכאבים פשוט לא נסבלים

לא אני

משתמש מקצוען
כאבי תופת בשן עם כתר, ביקרתי אצל הרופא שיניים שלי שהוא מומחה מאד, ובצילום נמצא הכל תקין לחלוטין, הוא אמר שזה יכול להיות דלקת שמתפתחת, והוא אמר שהוא גם לא רואה סדק, לקחתי אדוויל ואקמול אפילו ביחד וזה לא עושה כלום, לקחתי נקסין עכשיו מקווה שיעזור. הכאבים פשוט לא נסבלים
טיפות אופטלגין.
ללכת מחר על הבוקר לרופא. (יש רופאים שזמינים לטיפול דחוף באופן פרטי גם בשעות כאלו, אצלנו היה הצלה פעם. אם הכאבים ממשיכים אחרי אופטלגין כדאי לבדוק)

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
כאבי תופת בשן עם כתר, ביקרתי אצל הרופא שיניים שלי שהוא מומחה מאד, ובצילום נמצא הכל תקין לחלוטין
הכאבים הם כאבים בשן או כאבים באיזור השיניים והחניכיים, וגם- מתי הם מופיעים?במהלך היום או בבוקר?-
לי הייתה תקופה שהיו לי כאבים, והייתי בטוחה שזו שן עם טיפול שורש, ובבדיקה לא התגלה כלום- הרופא אמר שיתכן שכאבים כאלו נוצרים משינה בפה סגור חזק, מה שגורם לשרירי הפה והחניכיים לכאוב (בעיקר בבוקר)

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה שן עליונה?
אם כן, אולי סינוסיטיס?
מנסיון, יכול להרגיש גם ככאב מטורף בשן

מירימ

משתמש פעיל
נשמע דלקת
למה לא לטפל בזה? לא זוכרת מה עושים, הרופא אמור לדעת לטל בדלקת שמתפתחת מתחת הכתר. מניסיון שלי ועוד.
תרגישי טוב!!

לא לפרסום

משתמש פעיל
לפעמים זה מהחניכיים....גם לי היה כאבים...וזה היה מהחניכיים....סוג כאבים קצת שונה.....
לנסות עם חוט דנטלי לפעמים נתקע אוכל וזה גורם לכאבים....

ANK

משתמש פעיל
שן עליונה, לא יכול לסגור את הפה, כאבים שאי אפשר להסביר, אחרי שעה עם נקסין, אותו דבר.

נאמנת

משתמש מקצוען
אם זה לא סינוסיטוס...
עשית צילום סטטוס?
הרבה פעמים מתפתחת דלקת מתחת לכתר ולא רואים את זה בצילום רגיל, רק בצילום סטטוס. מניסיון..

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה מקרה כזה עם דלקת שבכלל הייתה בשן הסמוכה.

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כן , לא משהו רציני, יש מה ללכת למיון? אם שום משכך כאבים לא עוזר, וזה נהיה רק יותר גרוע?
רופא צריך לאבחן אם זה סינוסיטיס
אם מדובר בזה, צריך אנטיביוטיקה
לא נראה לי שיש מה להקל על הכאבים במיידי מעבר למה שלקחת

עדיין יכול להיות דלקת/חור בשן אחרת שקשה לראות בצילום
קרה לי פעם עם חור שהתחיל בין השיניים ולא ראו כלום, ובכלל כאבה שן אחרת (כאב בשיניים הרבה פעמים מקרין)
בסוף גילו את זה אחרי כמה ימים שהרופא החליט להרדים את המקום הכואב והכאב המשיך, אז עבר לחפש איפה כן משפיעה ההרדמה (זה לא בדיקה הכי אמינה, כי לפעמים דלקת מונעת מההרדמה להשפיע)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תתיעצי עם רופא משפחה.
סבלתי ככה במשך כשבוע. התחננתי שימצאו משהו. בסוף הגעתי למיון עשו סיטי ראש תקין
מסתבר שיש איזה משהו נוירולוגי שנקרא העצב המשולש (זה שמזריקים לו הרדמה)
ולפעמים משתבש וכאבים הזויים.
כאבים כמו לידה.
כאבים שפרקוסט לא השפיע, לא וולטרן, לא זלידר - אלה תרופות שנותנים לחולים קשים
אחר כך התיעצתי עם נוירולוגים יש בזה כל מיני סוגים. העיקר- קיבלתי איזה קבלה קשה מאד לביצוע. וקמתי בבוקר בן אדם חדש (אחרי שבוע שלא ישנתי מכאבים)
זה היה פעם אחת אבל איבחון מהיר מציל כי אנשים מוציאים שיניים מכאבים ואז מגלים שזה לא עזר!
בגלל זה אני מרגישה צורך לספר על החויה ההזויה כדי לבדוק תמיד ולא לסבול.

לפניי שכולם נכנסים ללחץ אולי...
שוב מדגישה מדובר על כאבים שלא ניתן לסבול- ממש לקפוץ בכל הבית מכאבים! כל גל של כאב שתיתי קצת מים וזה הקל על הכאב. מה שקרה שעם כל גל רצתי לבקבוק.. יצאנו מטרם ונגמר לי הבקבוק פתאום בעלי רואה אותי רצה ברחוב עד הקולר!!
ושום משכך כאבים לא עוזר לזה (שתיתי טיפות אופטלגין בכמויות הזויות)

רפואה שלמה מקווה בשבילך שלא תעברו את הסבל הזה

ANK

משתמש פעיל
זה כאבים לא נסבלים, ממש, אנין לי איך לתאר את זה, פשוט הזוי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה