עזרה כאבי בטן לילדה בת +4

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם אצלינו יש ילד עם רגישות לחומציות יתר, כל מטוגן/חריף/שומני וכד' עושה לו כאבים מיידיים. כבר יודע ממה להימנע..
הלכנו לרופא גסטרו (בלאומית), קיבלנו הפניה לבדיקה שמוודאת את זה. עדיין בהמתנה.
אגב שמעתי שאפשר לטפל ע"י אוסטאופט - יש מישהו ידוע בב"ב אבל הוא מקבל רק ילדים קטנים ואצלינו זה ילד גדול. שווה לך לברר עליו - יש המון המלצות
פה ראיתי המלצות על אוסטאופט:
https://www.prog.co.il/threads/התינוק-שלי-צורח-וצורח-וצורח-וצורח.355493/

תודה רבה
הילד כבר בן 4

יעל.ב.

משתמש פעיל
בתי' שתחי' מתלוננת על כאבי בטן חוזרים ונשנים במשך תקופה ארוכה היינו פעמיים אצל הרופאה היא לא ראתה שום סיבה לכך גם הבדיקות שעשתה לה יצאו ב"ה תקינות העניין הוא שהיא לא מתלוננת כל הזמן אלא מדי פעם אבל כשזה קורה זה נראה אמיתי ולא פינוק או צומי וכד' זה נראה כאב אמיתי עד כדי כך שכבר התקשרו מהגן ומהצהרון שנבוא לקחת אותה מרוב שהיא מתלוננת על כאבי בטן מבירור שעשיתי אצל חברים התברר שהם שמעו על התופעה הזו ואחד אפי' אמר לי שהיה עם ביתו אצל הרופא והרופא אמר לו שיש תופעה כזו אצל ילדים לא תמיד יש הסבר פשוט לתת לזמן לעשות את שלו.

אשמח לשמוע אם מישהו נתקל בתופעה הזו ויכול להחכים/להרגיע אותי באיזו שהיא צורה.

נ.ב. ניסינו שבוע+ להוריד מוצרי חלב ניגר ולא הועיל כלום

בתודה מראש
@minach
לצערי גם הבת שלי מתלוננת על כאבי בטן למעלה משלושה חודשים
ובדיקות דם ואולטרסאונד יצאו תקינות .... בברור אצל רופא, אבל אשמח לדעת אם יש עוד כיוונים ורעיונות לטיפול.
וגם אם יש למשהו רעיון איך להרגיע את הכאבים (כמובן להמשיך לברר את הסיבה, אבל היא כל הזמן מתלוננת ....)

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@minach
לצערי גם הבת שלי מתלוננת על כאבי בטן למעלה משלושה חודשים
ובדיקות דם ואולטרסאונד יצאו תקינות .... בברור אצל רופא, אבל אשמח לדעת אם יש עוד כיוונים ורעיונות לטיפול.
וגם אם יש למשהו רעיון איך להרגיע את הכאבים (כמובן להמשיך לברר את הסיבה, אבל היא כל הזמן מתלוננת ....)
הבת שלי גם התלוננה הרבה, אז פניתי למשהי שבודקת במח אחד והיא אמרה לי כמה דברים שלא טובים לה שגורמים לזה (למשל צבע מאכל, שמרים, קטניות וכד') מקווה שנראה שיפור

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
@יעל.ב. ברוך השם כבר הספקנו לשכוח את זה...
כמו שזה בא כך זה הלך ע"י רופא כל בשר ומפליא לעשות!

רפואה שלימה בקרוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה