דרוש מידע כאבי בטן אצל פעוט כבן שנתיים וחצי

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
הבן שלי מתלונן כבר מספר שבועות על כאבי בטן מדי פעם, וכן מתעורר מהשינה עקב כאבי בטן, שללנו וירוס, עשינו בדיקת שתן ויצא תקין, מה עוד יכול להיות?
יש לציין שהתאבון כרגיל- אוכל ושותה טוב,
יציאות כרגיל,
אינו מתלונן כל יום אלא מדי פעם, בד"כ לפני השינה או שמתעורר בלילה מכאבים,
אני מזהה שבאמת כואב לו וזה לא נסיון למשוך תשומת לב או לאחר את זמן השינה.
לפעמים נראה לי ששורף לו/ מציק לו בעת מתן שתן- לא בטוחה כי לא אומר, לי אך נראה ששם לב יותר מתמיד ומבקש להחליף טיטול פעמים רבות יותר.
אשמח לעצות ומידע מנסיון

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם נראה ששורף לו בעת מתן שתן, אולי זו דלקת בדרכי השתן?
אברי הגוף בגיל הזה לא תמיד מוגדרים, והפעוט יכול לומר שכואבת לו הבטן, והוא מתכוון לאיזור כולו.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
נזכרתי איך אפשר לבדוק אם יש תולעים -
בבוקר, כשמחליפים חיתול, להסתכל סביב פי הטבעת. אם יש באזור פרורים לבנים קטנים כאלו, אלו תולעים מתות.

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
יכול להיות תולעים.
נשמע מתאים לתיאור.

אפשר להסתכל בלילה עם פנס, אבל לא תמיד רואים אותן גם כשבוודאות יש.
ניסיתי לבדוק, לא ראיתי
צליאק בדקתם?
לא חשבתי על הכיוון, אין אצלנו אף אחד עם צליאק בסביבה הקרובה
אם נראה ששורף לו בעת מתן שתן, אולי זו דלקת בדרכי השתן?
אברי הגוף בגיל הזה לא תמיד מוגדרים, והפעוט יכול לומר שכואבת לו הבטן, והוא מתכוון לאיזור כולו.
עשינו בדיקת שתן- יצא שלילי
נזכרתי איך אפשר לבדוק אם יש תולעים -
בבוקר, כשמחליפים חיתול, להסתכל סביב פי הטבעת. אם יש באזור פרורים לבנים קטנים כאלו, אלו תולעים מתות.
אם ימשיך להתלונן אנסה לבדוק כך, בניתיים לא ראיתי כלום

תודה על כל התגובות,
תאמת שהייתי אצל הרופא שוב למחרת כתיבת ההודעה, והוא הרגיע שזה הגיוני בגיל הזה ואם ממשיך להתלונן שנעשה בדיקות דם,
למחרת זה חלף...מכירות את זה???:rolleyes:;):rolleyes:
מקווה שלא יחזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה