דרוש מידע כאבים חזקים ופתאומים באיזור החזה והבטן התחתונה

ארופאי

משתמש חדש
לבן שלי יש מידי פעם כאבים חזקים ופתאומים למשך כמה דקות לפעמים זה באיזור הלב לפעמים זה באיזור הבטן התחתונה זה מגיע בפתאומיות והוא מתפתל מכאבים ושוכב על הריצפה ובוכה מרוב כאבים ואחרי כמה דקות ג''כ בפתאומיות זה נעלם זה קורה מידי פעם והלכנו לבדיקות וכול תקין הרופא טוען שזה אולי כאבי גדילה אבל לא כ''כ נראה לי האם יש למישהו מידע?

נקודת זינוק

משתמש פעיל
אתמול לילדה שלי בת ה- 3 היה אותו דבר.
הגננת התקשרה שנבוא לקחת אותה מהגן כי היא צורחת נורא ומצביעה על הבטן באזור קרוב למותן.
לקחנו אותה הבייתה ובמהלך היום היו לה כמה פעמים התקפות חזקות של כאבי בטן. כאשר בין התקפה אחת לשניה הייתה רגועה לגמרי.
(לא רצתה גם לאכול כלום) בערב עבר, והכל שב על מקומו בשלום ב"ה, גם התאבון ...

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אתמול לילדה שלי בת ה- 3 היה אותו דבר.
הגננת התקשרה שנבוא לקחת אותה מהגן כי היא צורחת נורא ומצביעה על הבטן באזור קרוב למותן.
לקחנו אותה הבייתה ובמהלך היום היו לה כמה פעמים התקפות חזקות של כאבי בטן.
(לא רצתה גם לאכול כלום) בערב עבר, והכל שב על מקומו בשלום ב"ה, גם התאבון ...
התיקון היה נצרך מאוד!!!....

אילה שולמן

משתמש פעיל
לבן שלי יש מידי פעם כאבים חזקים ופתאומים למשך כמה דקות לפעמים זה באיזור הלב לפעמים זה באיזור הבטן התחתונה זה מגיע בפתאומיות והוא מתפתל מכאבים ושוכב על הריצפה ובוכה מרוב כאבים ואחרי כמה דקות ג''כ בפתאומיות זה נעלם זה קורה מידי פעם והלכנו לבדיקות וכול תקין הרופא טוען שזה אולי כאבי גדילה אבל לא כ''כ נראה לי האם יש למישהו מידע?
אם הכל תקין ויהיה ככה בעז"ה, תנסו ללכת לכיון של ד"ר היימליך בירושלים, יש לו פתרונות לדברים האלו, לפעמים נגרם מאוכל מסוים

מונופול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מומלץ לבדוק אם אין אבנים בכליות...

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה ממש נשמע כמו התקף אבנים במרה, אבל יש כבר בגיל כ"כ קטן?

YRN

משתמש מקצוען
זה קרה לי עם ילדה בת 4, מסתבר שזה היה גזים שהצטברו בבטן.

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם לי היו כאבים כאלו......
רופאת משפחה בדקה אותי... ושלחה אותי לעשות בדיקת נשיפה......
ובסוף זה היה - חיידק בקיבה- הליקובקטר....

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כשלב ראשון תעשו מעקב וכל פעם שיש לו התקף תרשמו מה הוא עשה קודם (קפץ, רקד, ישב בתנוחה מסויימת), מה אכל ומה שתה.

ארופאי

משתמש חדש
תודה על כל התגובות
האם ההסברים שלכם מסבירים למה זה גם בבטן התחתונה וגם באיזור הלב?

צ'ייסר

משתמש מקצוען
תודה על כל התגובות
האם ההסברים שלכם מסבירים למה זה גם בבטן התחתונה וגם באיזור הלב?
כאבים שלפעמים בקיבה ולפעמים באיזור הלב
פעמים רבות זה נובע מחומציות יתר של הקיבה
שמעלה גלים חומציים במעלה הושט שנותן תחושה של כאב בלב
ומכאן גם נובע השם של צרבת באנגלית Heart Burn - כאב לב
ולכן הכאב הוא לא קבוע באותו מקום
אם הוא סובל גם מצרבות זה כמעט בוודאות זה
יש תרופות להורדת חומציות בקיבה .

יענק'ל

משתמש פעיל
D I G I T A L
כאב גדילה מתבטא בהרגשה של אש בעצמות ועל פי רוב גם בעור ובפרט שנוגעים שם וזה הרבה יותר כואב מוירוס של ליקובקטור שמתבטא בכאבים כמו התקף לב שמושך לצדדים ומלווה ובעיקר בשלב הסופי הכאבי בטן שזה כאב פנימי ולא כואב בנגיעה עם כל הכאב שבדבר
בתקווה שעזרתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה