קורונה יש עכשיו שיעורי נהיגה?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ביררתי עם המורה שלי ובאמת אין שיעורים עכשיו גם בערים לא אדומות.
למישהו יש הסבר מה הסיבה?? :confused:
הסגר לא נגמר.
יש כמה הקלות: גני ילדים, הגבלת ה1000 מ' ופתיחת עסקים שאינם מקבלי קהל.
כל היתר ממשיך כמו בסגר (שיעורי נהיגה זה מן הסתם עסקים מקבלי קהל)

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
הסגר לא נגמר.
יש כמה הקלות: גני ילדים, הגבלת ה1000 מ' ופתיחת עסקים שאינם מקבלי קהל.
כל היתר ממשיך כמו בסגר (שיעורי נהיגה זה מן הסתם עסקים מקבלי קהל)
ובאיזה שלב עסקים מקבלי קהל יכולים לפתוח?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ובאיזה שלב עסקים מקבלי קהל יכולים לפתוח?
מדברים על פתיחה הדרגתית. לפי המתוה השלב הבא אמור להפתח בעוד שבועיים.
אבל לא הייתי סומכת על דברים בטווח כזה, בקורונה בשבועיים יכולים לקרות הרבה דברים וההחלטה יכולה להשתנות לכל כוון.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
השיעורים והטסטים חוזרים בראשון לחודש
כן? ויש אפשרות למורי נהיגה לקבוע טסטים כבר מעכשיו? כי המורה שלי אומרת שהיא תקבע לי רק כשייגמר הסגר, אבל מהרגע שתקבע לי טסט יחלפו עוד שבוע-שבועיים יקרים, אני רוצה לדעת אם יש צדק בדבריה

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
כן? ויש אפשרות למורי נהיגה לקבוע טסטים כבר מעכשיו? כי המורה שלי אומרת שהיא תקבע לי רק כשייגמר הסגר, אבל מהרגע שתקבע לי טסט יחלפו עוד שבוע-שבועיים יקרים, אני רוצה לדעת אם יש צדק בדבריה
ציטוט מווינט:
אפי רוזן, ראש אגף הרישוי במשרד התחבורה, כתב השבוע למורים המודאגים כי "ההקלות בסגר אינן מאפשרות בשלב הזה את חידוש לימודי הנהיגה, ויוחזרו ככל הנראה רק כאשר תאושר החזרת פעילות שכרוכה בקבלת קהל. למרות זאת אנחנו פועלים כל כעת להחזרת השיעורים, בשום שכל, מתוך דאגה לפרנסת המורים וגם לבריאותם".
כרגע מתכנן משרד הרישוי להחזיר את הטסטים, שמבוצעים בידי חברות פרטיות, ב-7 בנובמבר, התאריך שבו אמורים הבוחנים לשוב לעבודה מהחל"ת אליה הוצאו. אבל אין טעם בהחזרת הטסטים בלי אישור למורים לחזור וללמד לקראתם, בעיקר כאשר המורים נדרשים להגיע בעצמם למבחנים של תלמידים ולמסור לבוחנים את רכב לימוד הנהיגה, הדרוש לביצוע המבחן.
ממשרד התחבורה נמסר: רשות הרישוי פועלת על פי הנחיות קבינט הקורונה וצו הבריאות. שיעור נהיגה מוגדר כקבלת קהל, ולכן הוא לא עומד במסגרת ההקלות עליהן הוחלט לאחרונה. המשרד ביקש להחריג את מורי הנהיגה מההגבלות, אולם לצערנו משרד הבריאות לא אישר את הבקשה. החזרת שיעורי הנהיגה והבחינות המעשיות, מותנית כיום באישור משרד הבריאות".

rrrry

משתמש מקצוען
ירון אברהם ב׳ערוץ 12׳: מסתמן: מראשון הבא פתיחת חנויות ועסקים קטנים כשהתנאי עד 5 איש בכל עסק. ייפתחו גם מספרות, מכוני יופי וקוסמטיקה. וכן שיעורי נהיגה ואימוני ספורט.

rrrry

משתמש מקצוען
דיברתי עם המורה נהיגה שלי והוא אמר שכנראה ביום ראשון הקרוב אבל לא קיבלו עדיין אישור סופי
והוא אמר שיש ממש עומס מטורף כולם כבר מחכים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה