יש מצב בוורד ?

משתדל מאד

משתמש רשום
אני רוצה לכתוב הערות במסמך בוורד,
האם יש אפשרות שאבחר סוג וצבע גופן שאוכל לכתוב בכל מקום בדף, ויראו את הערותיי, ושלא אצטרך להגדיר בכל מקום מחדש צבע וגופן ?

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כן!
החלף את כל הרווחים לצבע ולגופן הרצויים, וכך כשתעמוד אחרי רווח הכל יכתב בצורה זו.

הפסקת אש

משתמש רשום
יש אפשרות מאוד פשוטה להוסיף הערות.

מצרפת צילום מסך של וורד - בכרטיסיה 'סקירה', יש לחצן - 'הערה חדשה'.

קבצים מצורפים

• 2016-10-10.png
    KB 123.5 · צפיות: 7

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י משתדל מאד;2265074:
אני רוצה לכתוב הערות במסמך בוורד,
האם יש אפשרות שאבחר סוג וצבע גופן שאוכל לכתוב בכל מקום בדף, ויראו את הערותיי, ושלא אצטרך להגדיר בכל מקום מחדש צבע וגופן ?

יש לי תוסף לוורד בשביל זה נקרא 'מחליף גופנים אוטומטי' ראה בקטלוג שבחתימה שלי.

מחליף בצורה אוטומטית את הגופן בזמן ההקלדה, כך שכל הטקסט המוקלד יעוצב בגופן נבחר ולא בגופן של הטקסט שמסביב

שימושי מאוד עבור יצירת פירוש משתלב דוגמת הגמ' שוטנשטיין, מקל מאוד וחוסך המון זמן בעבודות הקלדה מעין אלו, כולל בחירת גופן וצבע ושאר פרמטרים, עם כמה כפתורי זיכרון גופן מוגדרים - לשינוי גופן במהירות.

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 37.1 · צפיות: 10

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י הפסקת אש;2265153:
יש אפשרות מאוד פשוטה להוסיף הערות.

מצרפת צילום מסך של וורד - בכרטיסיה 'סקירה', יש לחצן - 'הערה חדשה'.

זו אכן הדרך הנכונה לכתיבת הערות, שלא ישתרבבו חלילה לתוך הטקסט עצמו, אבל לשאלת פותח האשכול "האם יש אפשרות..." - התשובה כאמור.

משתדל מאד

משתמש רשום
תודה רבה לכולכם !

נוסף לכם עוד מצווה שיעזור שתחתמו לחיים ולשלום ולשנה טובה ומתוקה ולכט"ס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה