מידע שימושי יש מישהו שמשתמש באפליקציה למזגנים של תדיראן?

ruth smile

משתמש רשום
D I G I T A L
קניתי מזגנים עם חיבור WIFI של תדיראן ואני מנסה כבר זמן רב ךהתחבר דרך האפליקציה שלהם ללא הצלחה
יש לי כבר שם משתמש וחשבון אבל האפליקציה לא מזהה את הרשת הביתית
אני משתמש באימולטור יכול להיות שזאת הסיבה? ממה שהבנתי זה לא אמור להיות קשור.

האם מישהו ניסה והצליח?

אגב, סתם בקשר לאפליקציה, זה יכול להיות רעיון מצויין לשעון שבת (מלבד השליטה מרחוק כמובן) ניתן לעשות רישום בלוח שנה מתי ידלק ומתי יכבה ועל כמה מעלות המזגן יהיה, ניתן גם לעשות קבוצת מזגנים שלכל מזגן ההגדרות שלו ולהפעיל את הקבוצה לפני שבת, כך שמבחינת שעוני השבת אתם מסודרים

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L

12345rony

משתמש חדש
אני מנסה שהמכשיר יקלוט את המזגן
ללא הצלחה
מישהו שהצליח יוכל להסביר בקצרה?
תודה לעונים

משתדל לזרום

משתמש פעיל
אגב, סתם בקשר לאפליקציה, זה יכול להיות רעיון מצויין לשעון שבת (מלבד השליטה מרחוק כמובן) ניתן לעשות רישום בלוח שנה מתי ידלק ומתי יכבה ועל כמה מעלות המזגן יהיה, ניתן גם לעשות קבוצת מזגנים שלכל מזגן ההגדרות שלו ולהפעיל את הקבוצה לפני שבת, כך שמבחינת שעוני השבת אתם מסודרים
וצריך שהטלפון יפעל בשבת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה