עזרה יש מישהו שמוכר עגלות בוגבו יד 2 בזול באתר של יד 2, מכירים אותו? מישהו אמין?

הדקלים

משתמש פעיל
נשמע לי חשוד קצת כי יש לו כמות של עגלות
שנראות מצב יחסית חדש
אולי הן פגומות?
אם נתקלתם או רכשתם אשמח לתגובה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מהארץ או מאנגליה?
המספר שלו מסתיים ב459?

תהילה רוזן

משתמש צעיר
פעם מכרתי עגלת בוגבו ובא אלי אדם שקנה ממני את העגלה. הוא אמר שהוא קונה עגלות משפץ ומוכר. אולי זה הוא.
אגב יש לי עוד עגלה ואשמח למכור לו.. תעלי קישור של המודעה שלו

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
פעם מכרתי עגלת בוגבו ובא אלי אדם שקנה ממני את העגלה. הוא אמר שהוא קונה עגלות משפץ ומוכר. אולי זה הוא.
אגב יש לי עוד עגלה ואשמח למכור לו.. תעלי קישור של המודעה שלו
גם אני מכירה את זה- המספר שלו מסתיים ב459
הוא טוען שהוא קונה בעיקר מחילונים ש(משתמשים קצת) ומחליף חלקים וכו ואז מוכר בסביבות 2000-3000
יש לי חברה שקנתה והייתה מרוצה
הוא מפרסם באזור גוש דן ומגיע הביתה של הלקוחה עם העגלות

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני קניתי לפני שנתיים ממישהו שמפרסם ביד 2 שהוא נמצא באזור ראש העין/בני ברק והיו לו המון עגלות
הוספתי לו 100 שח והגיע אלי לירושלים
העגלה היתה מצויינת ואני משתמשת בה עד עכשיו

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
הוא טוען שהוא קונה בעיקר מחילונים ש(משתמשים קצת) ומחליף חלקים וכו ואז מוכר בסביבות 2000-3000

הוא מפרסם באזור גוש דן ומגיע הביתה של הלקוחה עם העגלות
זה שהוא טוען לא מסיר ממנו חשד גם של גניבה
אבל .....

הדקלים

משתמש פעיל
אני קניתי לפני שנתיים ממישהו שמפרסם ביד 2 שהוא נמצא באזור ראש העין/בני ברק והיו לו המון עגלות
הוספתי לו 100 שח והגיע אלי לירושלים
העגלה היתה מצויינת ואני משתמשת בה עד עכשיו
גם לי לבית שמש הוא מציע תוספת 100 שקל דלק
ממש מודה לך על התגובה

עשיתי לו פרסומת היום חח

תהילה רוזן

משתמש צעיר
ההוא באמת מבין בעגלות בוגבו. יודע בדיוק איפה הן מועדות לפורענות. הוא אמר שהוא צובע את השלדה בצבע של מכוניות. וצובע את הריפודים מחדש (בצבעים של בדים) ויודע לקנות חלקים מקוריים בזול באיביי.

אני רוצה למכור לו כי זה דרוש תיקון בגגון. אני רוצה עליה 400 שח (את הקודם מכרתי לו ב600)
אגב אני פרסמתי בוגבו פוקס באיזור טבריה וגם מאמ אנד פאפס

תהילה רוזן

משתמש צעיר
לא. הגגון תקין. החיבור של הגגון לעגלה נשבר :( עזבי.
לא חייבים לקנות רק בוגבו. יש הרבה עגלות מצויינות ויפות שהילדים מרגישים איתן הכי כיף בעולם והם לא בוגבו
אני לגמרי פרשתי ממנה

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם תעלו קישור אוכל לומר אם זה אותו אחד שמכר את העגלה הגנובה שלי ושל עוד הרבה שאני מכירה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא. הגגון תקין. החיבור של הגגון לעגלה נשבר :( עזבי.
לא חייבים לקנות רק בוגבו. יש הרבה עגלות מצויינות ויפות שהילדים מרגישים איתן הכי כיף בעולם והם לא בוגבו
אני לגמרי פרשתי ממנה
איזה חלק בגגון נשבר? יכול להיות שיש לי. איזה דגם?

אני לא יודעת אם כל כך חלק הענין עם המוכר הזה אבל הוא כבר שנים שולט ביד 2 וכל עוד לא הוכחת אחרת אז לא אמין ולא לא אמין.
תקופה מסוימת מכרתי גם כן עגלות יד שניה מכרתי וקניתי. ובאמת מה שעשיתי זה נקיות תיקונים חידוש ומכרתי יותר יקר. מה שכן לכל עגלה הייתי שומרת את הטלפון של מי שמכר לי שלא יהיה אפילו חשד קל שזה גנוב (פעם כתבו על מודעה ברחוב שתליתי- הכל גנוב ולקחתי את זה ממש קשה)
יכול להיות שזה באמת עסק שלו ועם רכב הרבה יותר קל (אני הטלטלתי בתח"צ)
הוא עושה "מיקס" מחליף לאיזה גגון שאת רוצה ואיזה שלדה וכו' יכול להיות מחשיד ויכול להיות מעלה.
ובהחלט שוק העגלות בוגבו ויויו עושה רווח רציני כמעט לא יורד מהמחיר קניה ואפשר לקנות יד שניה להשתמש ולמכור בהפסד זעום
(לעומת זאת אני קניתי סייבקס, יותר יקר ממה שמכרו באותה תקופה את בי5- היה מבצע על בי5 ב3000, אני קניתי ב4000 את הסייבקס, וכיום המחיר שלה יד שניה 2000 ואפילו פחות למצב משומש. אם הייתי קונה את הבי5 היה מצב שהייתי מוכרת היום ב-2500- על אותה תקופת שימוש מינימלית בתקופת הקורונה..)
כך שבהחלט הגיוני לעשות עסק רק על בוגבו. רק שהכמות שלו קצת מדאיגה.... וגם המיקס בין העגלות שלא יזהו גנובות

תהילה רוזן

משתמש צעיר
לא יודעת איזה חלק. העגלה לא לידי. אגב אני דווקא רוצה סייבקס (עד שיהיה ואגלה שזה לא מה שעושה אותי מאושרת חחח)
בבני ברק ראיתי כמה פעמים ערבים חוזרים מיום עבודה וכל אחד מחזיק מתנה לבני ביתו...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה