דרוש מידע יש לנו מכת עכברים בבית, מה עושים?

פנדורה

משתמש מקצוען
קנינו מלכודת מברזל והיא פשוט עובדת בלי הפסקה... כל הזמן נתפסים עכברים ואנחנו אובדי עצות. שמנו גם כן רעל עכברים אורגני ולא עזר. מה עושים?
גרים בקומה שלישית והשכנים אומרים שאין להם עכברים. אם הפתרון הוא הדברה מקצועית מי צריך לשלם את זה אנחנו או בעל הדירה?
בעבר היה לנו, ואני זוכרת שקנינו רעל עכברים, ופיזרנו מלכודות... אולי עשינו גם הדברה (וכמובן חייבים מישו עם רישיון, לא יכולה לשכוח את הסיפור המצמרר של משפחת גרוס ה"י) עוד משו שעשינו - פיזרנו טלק באזור המועד וציפינו לראות אם יש יש סימנים של עכבר שעבר.
אני לא מסוגלת לחשוב על זה זה ממש... :mad:
אפילו דרך החור של המזגן...

אנחנו שמנו רעל בכמה מקומות והם פחתו רציני..
אכן. לפני תקופה מאד ארוכה היה לנו מכת עכברים בבית, כל לילה היינו מתעוררים בבהלה לקול הרשרושים במטבח.
לפני שהתחלנו ממש לטפל בזה - הציעו לי לתלות תמונה של ר' שיעלה מקרעסטיר, את האמת - צחקתי בבוז... כאילו שתמונה קטנה תעזור...
אבל, לא עבר שבוע - שבועיים, ופתאום אני קולט שאין עכברים!!!
אני לא מדבר על פה עכבר ושם עכבר, המון המון עכברים! והכל נעלם! בלי הדברה ובלי כלום.
עד עצם היום הזה לא זכור לי שהופיע אצלנו עכבר.
היי
בדיוק עכשיו ראיתי עכברון!!!!!
בתקופה האחרונה היו כמה, אז יש כבר מלכודת ברזל פתוחה, אבל הוא לא נכנס לשם...:confused:

למי יש תמונה של הרבי?
דחוף!!! אשתי רועדת להסתובב בבית ;)
באיזו עיר אתם גרים???

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מנסיון מר ומגעילללללללל
המקום שהם הכי אוהבים זה התנור!!!! המנוע של התנור
ויעיד התנור שלי ז"ל שהלך לפח האשפה לאחר ששימש מאורת עכברים, למשפחה ברוכת נפשות רשעיות (7 נמצאו עד שהתנור נזרק לפח באותו לילה, לא יודעת כמה נשארו שם):eek::eek::eek::eek::eek:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ישנה מלכודת, שמעתי עליה פלאים
זה טוב בעיקר כשיש הרבה, לא צריך לרוקן כל פעם מחדש, והם כבר מתים אז נשאר רק לרוקן לביוב, וזהו...
היא נראית כך
H807db9f5eca0449aa6dbc95d3244f7cam.jpg

כאן יש קישור למוצר ב-7 $.

אולי מישהו יודע על גמ"ח של המוצר הזה???

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מנסיון מר ומגעילללללללל
המקום שהם הכי אוהבים זה התנור!!!! המנוע של התנור
ויעיד התנור שלי ז"ל שהלך לפח האשפה לאחר ששימש מאורת עכברים, למשפחה ברוכת נפשות רשעיות (7 נמצאו עד שהתנור נזרק לפח באותו לילה, לא יודעת כמה נשארו שם):eek::eek::eek::eek::eek:
ווואיי
באמת הוא יצא מתחת לתנור מקודם...
אני כרגע במרדף אחריו

(כשאתפוס אותו, חשבתי לתלות עליו את התמונה...)

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קנינו מלכודת מברזל והיא פשוט עובדת בלי הפסקה... כל הזמן נתפסים עכברים ואנחנו אובדי עצות. שמנו גם כן רעל עכברים אורגני ולא עזר. מה עושים?
לברוח מהבית
או להתאבד
אחד מהשניים
:(

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• מלכודת עכברים.mp4
    1.1 MB · צפיות: 168
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה