יש לכם פתירון יצירתי לאמבטיה לתינוק?

• פותח הנושא 050
  • פורסם בתאריך

050

משתמש פעיל
פרסום וקופי
יש לכם פתירון יצירתי לאמבטיה לתינוק?

חדר האמבטיה לא גדול ובמקום שהאמבטיה של התינוק תתפוס מקום או שאחרי כל רחצה צריך לקפל את האמבטיה, או להתכופף ולרחוץ באמבטיה של כולם - מה שקצת קשה אחרי לידה...

אני חשבתי על פיתרון -
של כיור חדש גדול באמבטיה - שיוכל לשמש אותי גם כאמבטיה לתינוק קטן ממש.

יש אולי למישהו תמונה להשראה? או רעיון למשהו כזה?
רעיונות אחרים?
מה אתם אומרים?

קבצים מצורפים

• אמבטיה.PNG
    KB 16 · צפיות: 92

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם מתרגלים לתלות מיד אחרי האמבטיה זה ממש לא נורא, לי יש 2 מסמרים גדולים על הקיר ואחרי כל אמבטיה אני מרוקנת ותולה, כשזה נהיה הרגל זה בהחלט נסבל

levy

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לגיסתי יש אכן כיור גדול באמבטיה, ובו היא רוחצת את התינוקים- זה מאוד מאוד נוח!
וגם יש היום לקנות אמבטיה קטנה מפלסטיק בגודל שנכנס לכיור סטנדרטי- לי יש את זה, ואני מאוד נהנית!

SSL

משתמש רשום
יש היום אמבטיה מפלסטיק בשילוב סיליקון, מתקפלת בעצמה. ניתן לפתוח בתוך כיור או על השיש (מחובר לזה רגליים מתקפלות), מתקפל למשהו דק שנכנס בין המקרר לקיר. נהנית מזה מאוד.

כמובן שהאופציה של כיור גדול וקבוע בתוספת שיש ליד היא הכי פרקטית ולא דורשת הכנה לפני כל אמבטיה.

SSL

משתמש רשום
יש היום אמבטיה מפלסטיק בשילוב סיליקון, מתקפלת בעצמה. ניתן לפתוח בתוך כיור או על השיש (מחובר לזה רגליים מתקפלות), מתקפל למשהו דק שנכנס בין המקרר לקיר. נהנית מזה מאוד.

כמובן שהאופציה של כיור גדול וקבוע בתוספת שיש ליד היא הכי פרקטית ולא דורשת הכנה לפני כל אמבטיה.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש לך בחדר האמבטיה את המקום לזה- מה טוב
זה פתרון נוח ופרקטי מאד בייחוד אם יש גם משטח שיש ליד, אבל גם אם לא זה עדיין בסדר.
אם יש כיור גדול- ניתן לרחוץ שם תינוקות עד גיל 3+ חוד'
אבל ניתן גם לעשות כיור בינוני שתופס פחות שטח ואז זה יהיה עד גיל חודש-חודשיים.

אם תעלי תרשים של חדר האמבטיה נוכל להתרשם ולראות האם אכן יש מקום, או שזה בלתי אפשרי / לא נוח.

בהצלחה!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
כיור גדול זה מקסים אפ' לחצי שנה -8 חודשים
(כשם גדלים הם יושבים - ואת לא צריכה להתכופף)
אני עשיתי כיור גדול בנישה שמאחורי דלת חדר שינה,
הכייף הוא שאני מחממת את החדר רוחצת אותם ומלבישה הכל באותה סביבת טמפרטורה.

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אצלנו היה (כשהיו תינוקות) קרש שכיסה באופן קבוע חצי מהאמבטיה, ועליו הניחו קערה גדולה למטרה זו. בינינו, כמה משתמשים במלוא אורך האמבטיה...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י למען דעת;1184166:
אצלנו היה (כשהיו תינוקות) קרש שכיסה באופן קבוע חצי מהאמבטיה, ועליו הניחו קערה גדולה למטרה זו. בינינו, כמה משתמשים במלוא אורך האמבטיה...

זה סתם דבר טוב... בלי קשר לרחצת תינוקות.

אני גם עשיתי כזה קרש עליו אני מלבישה את הילדים בלי להתכופף,
וכו'...

050

משתמש פעיל
פרסום וקופי
תודה רבה לכולם :)

נכתב ע"י revrut;1184149:
אם תעלי תרשים של חדר האמבטיה נוכל להתרשם ולראות האם אכן יש מקום, או שזה בלתי אפשרי / לא נוח.
ממש תודה, אני יעשה מדידות ויעלה תרשים מאוחר יותר...

בינתיים לכל התגובות האחרות:
נכתב ע"י levy;1184046:
לגיסתי יש אכן כיור גדול באמבטיה, ובו היא רוחצת את התינוקים- זה מאוד מאוד נוח! וגם יש היום לקנות אמבטיה קטנה מפלסטיק בגודל שנכנס לכיור סטנדרטי- לי יש את זה, ואני מאוד נהנית!
בדיוק מה שהתכוונתי, יש לך תמונה?

נכתב ע"י SSL;1184057:
מעניין, לא מכירה... יש לך תמונות?

נכתב ע"י mig;1184155:
אני עשיתי כיור גדול בנישה שמאחורי דלת חדר שינה
נשמע טוב... אפשר תמונה?

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטרפת על ההמלצות לכיור גדול, מנסיון זה שימושי מאוד גם בגילאים הבוגרים יותר בשבת וכו'
אני מצרפת דוגמא של חדר אמבטיה בו יש כיור גדול מלבד האמבטיה. שימי לב למיקום של הברז שלא יפריע או שיוכל להסתובב, וכן לגובהו, שיהיה מספיק גבוה.
ובנוסף, בין המכונת כביסה למייבש יש משטח- שנפתח על מסילות המגירה (יכול לשאת עד 50 ק"ג...) שכאשר המגירה פתוחה לכל העומק שלה זה מגיע עד הכיור,ואז מקלחים צי'ק צק וישר מעבירים את הילד למשטח להתלבשות מול החימום. זה מאוד נח. האמא משתמשת בזה גם לילדה בת 6..:) המשטח הזה יכול לשמש גם לקיפול כביסה במקרה הצורך, להנחת הכביסה כדי לתלות על החבל.. כמובן שרלונטי רק במקרה שאכן המכונה נמצאת בחדר האמבטיה.
בהצלחה!
:)

קבצים מצורפים

• IMG_0829.JPG
    2.9 MB · צפיות: 125
  • IMG_0828.JPG
    2.8 MB · צפיות: 118
  • IMG_0831.JPG
    3 MB · צפיות: 107

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ממליצה מאד על כיור גדול
יש לאחיותי כיור מלבני גדול (המלבני הרבה יותר חסכוני במקום, כי נכנס בו יותר והוא תופס פחות מקום)
כמו"כ המלצה לעשות ברז נשלף, כך קל ונוח לרחוץ את התינוק.
שמים "דפני" בתוך הכיור (זה מושב פלסטיק שהתינוק שוכב עליו בעת הרחצה. לשימוש מגיל 0, נוח מאד)
אחותי הלכה לקנות את הכיור עם הדפני ביד.. כך היתה בטוחה שהכיור מספיק גדול.
אפשר לרחוץ תינוק בישיבה אפילו עד גיל שנה וחצי.
אם יש מקום שיש סביב הכיור להלבשת התינוק - מומלץ!
מצורפת תמונה של כיור שיכול להתאים למטרה זו

קבצים מצורפים

• כיורים.jpg
    KB 61.1 · צפיות: 114

050

משתמש פעיל
פרסום וקופי
הנה התרשים של חדר האמבטיה, אולי למישהו יהיה פיתרון יצירתי?

קבצים מצורפים

• אמבטיה.PNG
    KB 16 · צפיות: 54

050

משתמש פעיל
פרסום וקופי
השאלה כמה כסף את מוכנה להשקיע...

את המיקום של האמבטיה אני לא רוצה לשנות.

חוץ מזה - פתוחה לרעיונות...

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יש לאחותי כיור בצורת אליפסה בדיוק כמו האמבטיות של התינוקים (אפשר להכניס שם דפני) עם שיש מסביב - הכל ביציקה אחת של שיש. אין לי תמונה, אבל זה הדבר הכי הכי מוצלח שראיתי בעניין. אני יודעת שהיא עשתה את זה אצל משהו מאזור התעשיה בנתניה והיא מאוד מאוד מרוצה.
אם את מעוניינת אוכל לשאול אותה מי עשה לה את זה.

אם את רוצה ללכת על דבר כזה הייתי מעבירה את השרותים ממול, מיד איך שהדלת נפתחת ואז יש לך מקום לשי ארוך ונוח.

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י תמר;1184346:
מצטרפת על ההמלצות לכיור גדול, מנסיון זה שימושי מאוד גם בגילאים הבוגרים יותר בשבת וכו'
אני מצרפת דוגמא של חדר אמבטיה בו יש כיור גדול מלבד האמבטיה. שימי לב למיקום של הברז שלא יפריע או שיוכל להסתובב, וכן לגובהו, שיהיה מספיק גבוה.
ובנוסף, בין המכונת כביסה למייבש יש משטח- שנפתח על מסילות המגירה (יכול לשאת עד 50 ק"ג...) שכאשר המגירה פתוחה לכל העומק שלה זה מגיע עד הכיור,ואז מקלחים צי'ק צק וישר מעבירים את הילד למשטח להתלבשות מול החימום. זה מאוד נח. האמא משתמשת בזה גם לילדה בת 6..:) המשטח הזה יכול לשמש גם לקיפול כביסה במקרה הצורך, להנחת הכביסה כדי לתלות על החבל.. כמובן שרלונטי רק במקרה שאכן המכונה נמצאת בחדר האמבטיה.
בהצלחה!
:)

איזה קטע, חשבתי שרק לי היה כזה רעיון
עשיתי ארון אוויר עם מגירות לכביסה שאחת המגירות היא משטח החתלה נשלף.
העלה תמונות בעז"ה.
את הכיור עשיתי כיור מטבח גדול (קורל חרסה)
אפשר לקלח שם אפילו ילדה בת 5.

4321

משתמש מקצוען
יש מושב פלסטיק שנתפס בוואקום לאמבטיה. משכיבים בו את התינוק.
מעלה - חסכון במקום ובכסף
חסרון - צריך להתקופף

skl

משתמש פעיל
בהמשך לתגובתה של נחמי, גם לי יש כזה דבר באמבטיה , זה נקרא שיש יצוק, מזמינים אצל מישהו שמכין יציקה של שיש יחד עם כיור - בחתיכה אחת, ואת הכיור הוא מתאים לפי תבניות שיש לו, ככל שיש לך יותר מקום אפשר לבנות כיור יותר גדול, וגם שישאר עוד משטח שיש להלבשה,
ומתחת לשיש בניתי ארון (צריך לבנות קודם ארון ואח"כ מרכיבים את השיש, אבל צריך לקרוא קודם לאיש שיש שיאמר כמה חלל צריך להשאיר בארון בשביל העומק של הכיור)
עשיתי את זה אצל אורן את גל, והייתי מאד מרוצה והמחירים ממש סבירים.

כוכב מאיר

משתמש פעיל
כיור אליפסה - ארוך באמבטיה מתאים לתינוקות עד גיל שנה - שנה וחצי, מגיע מוכן עם ארון אין צורך בהזמנה מיוחדת, זול ונוח וגם נעים לעין לא תופס מקום, מצו"ב תמונות,
ואיך שכחתי, ברז נשלף להשלמת הנוחות

קבצים מצורפים

• IMG_0001.JPG
    KB 60.4 · צפיות: 115
  • IMG_0002.JPG
    KB 53.6 · צפיות: 0

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה