דרוש מידע יש לכם עוזרת בית? אשמח לשמוע מה היא עושה/ אלו משימות מקובל לתת לה

דרך חדשה

משתמש מקצוען
האם היא גם מסדרת? מרימה דברים? שמה במקום? או שרק שוטפת....
האם מנקה שיישים, כיורים, כלים?
אשמח לפירוט וכן אם היא יהודיה או גויה.
יעזור לי מאד. תודה מראש!

mklj

משתמש צעיר
אצלי-
שוטפת, מסדרת- מלמעלה- אני ביקשתי שלא תשקיע בזה.
שוטפת כלים מנקה שיש/ גז- כשאני מבקשת.
וכן מקפלת כביסה ומגהצת.
היא יהודיה.

חוי19

משתמש חדש
לי יש יהודיה מקבלת 65
מרימה משחקים לא מסודר אלא על השולחן, שוטפת כלים, אקנומיקה- שישים כיורים, שירותים, אמבטיות, מבריקה ארונות מטבח מבחוץ, שלוחן וכסאות, חלונות קטנות, יכולה כלי מיטה
הכל בגדול, פשוט תראי איזה ניקיון שלה את אוהבת יש דברים שיותר צריך לשים לב לקריזות שלך.. ספונג'ה חלונות, מראות אם יודעת להבריק וכו' וגם מה הכי מעצבן לך לעשות אז תשאירי לה :)
וגם חשוב שתזרמי איתה מה שהיא לא אוהבת אל תתני לה.. כי צריך לשמור על עוזרות ממש חזק זה מצרך נדיר
בהצלחה!

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
בהלם מהמחירים.
אצלנו בבית שמש המחיר נע בין 70 ל80 שקל לשעה.
בירושלים, כך גיסותי מספרות, יהודיה גם מקבלת לעיתים 100 שקל. 90 וודאי.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
גויה
עושה מה שאומרים לה = הכל
מסדרת ארונות וגם מגהצת אם יש גיהוץ

עובדת אצלי המון שנים וכבר חלק מהמשפחה..
מקבלת לפעם בשבוע 300 שקל וכמה דברים מהמזווה במתנה
לא עובדת לפי שעה היא יודעת מה צריך לעשות כשהיא גומרת היא הולכת.

חיסרון אחד שהיא מאוד אדוקה בדת שלה ויש לה די הרבה חגים

דרך חדשה

משתמש מקצוען
מה עוזרת עושה יושבת רגל על רגל? עם ארטיק ביד?
לא הבנתי מה זה השאלה הזאתי מה עוזרת עושה
מהחתונה (מעל 10 שנים...) לא מביאה עוזרת כי זכור לי מבית אמא שהעוזרת (גויה) היתה מגיעה לשטוף את הבית ויום קודם הפך להיות סיוט עבורנו כי 'חייבים לסדר את כל הבית, מחר העוזרת מגיעה...' (וגם זכורים הימים בהם לא סידרנו ומצאנו הכל כולל הכל על המיטות שלנו. פשוט הרימה הכל ללא מיון....)
זהו, רציתי לדעת מה קורה עם עוד עוזרות והאם יש לי מה לחשוב בכיוון, כי אני משוועת לעוזרת פחות בשביל השטיפה ויותר לעזרה בארגון הבית, נקיון מטבח, אקונומיקה, גז, חלונות וכו.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
מהחתונה (מעל 10 שנים...) לא מביאה עוזרת כי זכור לי מבית אמא שהעוזרת (גויה) היתה מגיעה לשטוף את הבית ויום קודם הפך להיות סיוט עבורנו כי 'חייבים לסדר את כל הבית, מחר העוזרת מגיעה...' (וגם זכורים הימים בהם לא סידרנו ומצאנו הכל כולל הכל על המיטות שלנו. פשוט הרימה הכל ללא מיון....)
זהו, רציתי לדעת מה קורה עם עוד עוזרות והאם יש לי מה לחשוב בכיוון, כי אני משוועת לעוזרת פחות בשביל השטיפה ויותר לעזרה בארגון הבית, נקיון מטבח, אקונומיקה, גז, חלונות וכו.
אם את לא רוצה שהיא תשטוף - היא לא תשטוף...
בהחלט יכול להיות שעוזרת מגיעה בשביל ניקיון חלונות, מקרר, כיריים, שירותים ... מה שאת מחליטה.
ארגון הבית - באופן אישי אני לא מסוגלת לסמוך על עוזרת שתסדר כמו שאני רוצה. לעוזרת שלי אמרתי שאת הצעצועים שהיא מוציאה מתחת למיטות שלא תנסה לשים במגירות ובסלסלאות של המשחקים (כי בטוח שהיא תדחוף את הכל למגירה הראשונה), אלא אמרתי לה איפה להניח, ואני ממיינת אח''כ.
אבל להרים כסאות, להחליף מצעים, זה בהחלט עוזרות עושות.
אולי לסדר את הבית ביחד איתה כן ילך?
גם אצלנו יום לפני העוזרת "חייבים לסדר את כל הבית כי מחר העוזרת מגיעה" וכך גם היה בבית ילדותי, וזה נראה לי בסדר גמור. וכי אני אמורה לסדר ולמיין את כל המשחקים? ואם לא העוזרת, הילדים צריכים לאסוף את המשחקים כי "חייבים לסדר את כל הבית כי צריך לשטוף".

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
גויה
עושה מה שאומרים לה = הכל
מסדרת ארונות וגם מגהצת אם יש גיהוץ

עובדת אצלי המון שנים וכבר חלק מהמשפחה..
מקבלת לפעם בשבוע 300 שקל וכמה דברים מהמזווה במתנה
לא עובדת לפי שעה היא יודעת מה צריך לעשות כשהיא גומרת היא הולכת.

חיסרון אחד שהיא מאוד אדוקה בדת שלה ויש לה די הרבה חגים
אצלנו יש גויה שמגיעה ל11 שעות לבניין אחד- ל5 שכנות, אצל כל אחת לשעתיים+, לוקחת 70 שקל +10 שקל נסיעות מכל אחת על אף שעוברת מדלת לדלת.
ולא יודעת מה המזל שלה שככה מעסיקים אותה, מה שקצת מורכב יותר חוץ משטיפה רגילה, היא לא מסכימה לעשות.

אוי ווי

משתמש חדש
דחוף-
אני צריכה עוזרת, איך משיגים?
אפילו פעם בשבועיים יעזור,
אשמח לכל הכוונה לכל הצעה,
תבורכנה!!!

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דחוף-
אני צריכה עוזרת, איך משיגים?
אפילו פעם בשבועיים יעזור,
אשמח לכל הכוונה לכל הצעה,
תבורכנה!!!
לא שיש לי מה לעזור לך
אבל אפילו לא כתבת באיזו עיר.
מענין - יש באמת את אלה שעובדים קשה כי "מחר יש עוזרת"
ויש את אלה שמלכלכות כמה שאפשר כי "מחר יש עוזרת"

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
לי יש עוזרת שמארגנת את כל הבית- מרימה חפצים מה שהיא יודעת שמה במקום מה שלא משאירה לי על השולחן למין, מחליפה מצעים מסדרת ומנקה שיישים ומנקה את הגז
מנקה שרותים ושוטפת את כל הבית לסיום... לפעמים היא מחליטה להזיז לי רהיטים לגיוון :)

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
מישהי מעוניינת( בבית שמש חפציבה)
למחר יום ראשון עוזרת נקיון חד פעמי
80 שקל לשעה?

Stern's

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מחפשת עוזרת בבני ברק קבוע לתקופה הקרובה.
יש למישהי?
באזור עזרא השומר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה