דרוש מידע יש לכם מכונת כביסה בוש?

גלידה

משתמש מקצוען
ביררתי עליו ושמעתי שהוא מאוד ממומץ, זה הדגם של 7 ק"ג, תוצרת פולין, ואף אומרים של קרן בני הישיבות
השאלה שלי הוא,:במכונות שניתן לבחור את המעלות, אם עושים 30 מעלות / קר לגמרי במכונה רגילה האם זה עדיין מכבס היטיב?

תודה רבה!
גם לי יש אותו בערך חצי שנה, הבגדים של הילדים לא כ"כ מלוכלכים אז אני לא שמה לב לזה בכביסה הצבעונית,
בעיקר בולט לי בכביסה של החולצות הלבנות, הם לא יוצאות יפה לבן כמו שהיו יוצאות בAEG
התחלתי להשתמש עם וניש קליה מה שלעולם לא השתמשתי.
והתחלתי לחשוב שאולי היה עדיף להשקיע במילה בשביל להרויח את רמת הנקיון הגבוהה, אבל אין לי תשובה ודאית בשביל זה

גלידה

משתמש מקצוען
יש לי כפתור אחד ידני של תוכניות, והשאר דיגיטלי מעלות סלד וכו'.
מצורפת תמונה
בדיוק את זה יש לי
התוכניות שאני משתמשת:
1. השני מצד ימין - מכונות צבעוניות + שחורות - לפי 30/40 מעלות, מכונה של שעה
והרתחה - לפי 90 מעלות מכונה של שעתיים. וחולצות לבנות/ מגבות - 60 מעלות תוכנית של שעה
2. למטה בדיוק באמצע- תוכנית של רבע שעה
3. אחרי האמצעי למטה ממשיכה לסובב עוד שתיים לכיוון שמאלה - מכונה של 40 דקות לדברים פחות מלוכלכים - 30 /40 מעלות.
זהו, שאר התוכניות כלל לא בשימוש

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם כשאת עושה 30/0 מעלות לכביסה מלוכלכת?
כן
נ.ב- במידה ויש כתמים רציניים, כמובן אני מרססת בסנו-קל קודם הכביסה.
משתמשת באבקת אריאל, לבן, צבעוני.
יוצא נקי ממש.

שירהפ

משתמש מקצוען
בדיוק את זה יש לי
התוכניות שאני משתמשת:
1. השני מצד ימין - מכונות צבעוניות + שחורות - לפי 30/40 מעלות, מכונה של שעה
והרתחה - לפי 90 מעלות מכונה של שעתיים. וחולצות לבנות/ מגבות - 60 מעלות תוכנית של שעה
2. למטה בדיוק באמצע- תוכנית של רבע שעה
3. אחרי האמצעי למטה ממשיכה לסובב עוד שתיים לכיוון שמאלה - מכונה של 40 דקות לדברים פחות מלוכלכים - 30 /40 מעלות.
זהו, שאר התוכניות כלל לא בשימוש
תודה רבה!

מה ההבדל בין 1 לבין 3?
speed perferct ל- mix??

גלידה

משתמש מקצוען
1- תוכנית של שעה למכונה מלאה,
3 - תוכנית של ארבעים דקות לכביסה פחות מלוכלכת או מכונה ריקה יותר (ואפשר לבחור באופציה זו רק 30/40 מעלות)

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
יש לי כפתור אחד ידני של תוכניות, והשאר דיגיטלי מעלות סלד וכו'.
מצורפת תמונה
גם לי יש כזאת
בצד ימין אני משתמשת לכותנה ובצד שמאל לכל השאר
speed perfect זה מכונה קצרה בזמן אבל לא חסכונית בחשמל - ככה הטכנאי הסביר לי, אז אני מפעילה רק כשחשוב לי מכונה קצרה
pre wash - מוסיף קדם שטיפה וצריך לשים אבקה גם בתא הימני וגם בשמאלי, משתמשת לבגדים מלוכלכים יותר מהרגיל
המכונה של הרבע שעה זה פחות מנקה כתמים ויותר רענון לבגדים שנלבשו אך לא התלכלכו כמעט או בכלל.
מכונות רגילות אני עושה על easy care.
ולגבי השאלה של פותחת האשכול אני ממש מרוצה, גם מה30 וגם מה0. מנקה מצוין. אבל משתמשת בזה רק לבגדים עדינים, את רוב המכונות אני מכבסת על 40 ומעלה.
חוץ מזה האופציה של הטיימר שימושית מאוד וכיפית ממש (מספר השעות מציין את הזמן שבו המכונה תסתיים).

שירהפ

משתמש מקצוען
1- תוכנית של שעה למכונה מלאה,
3 - תוכנית של ארבעים דקות לכביסה פחות מלוכלכת או מכונה ריקה יותר (ואפשר לבחור באופציה זו רק 30/40 מעלות)

התוכנית של mix זה אזור שעה לא 40 דקות , לא ראיתי ככ הבדל בינהם, ובמבה נוגט רשמה שspeedperfect זו מכונה לא חסכונית בחשמל.

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה בדיוק השאלה שלי, אם אני אשנה את הMIX ל30 הוא גם יכבס טוב? משהו התנסה?

is

משתמש פעיל
השאלה שלי הוא,:במכונות שניתן לבחור את המעלות, אם עושים 30 מעלות / קר לגמרי במכונה רגילה האם זה עדיין מכבס היטיב?
במכונה מלאה בכביסה - לא מכבס טוב
במכונה עם כמה פריטים מכבס מצוין גם מלוכלך יוצא נקי אפי' בתכנית של רבע שעה.
יש לי כ-5 שנים - מכונה מצוינת!

חילזון

משתמש מקצוען
ביררתי עליו ושמעתי שהוא מאוד ממומץ, זה הדגם של 7 ק"ג, תוצרת פולין, ואף אומרים של קרן בני הישיבות

תודה רבה!
תלוי מה מכבסים. בגדים עליונים לא מאד מלוכלכים. מצעים וכד' מכבס מעולה ב-30 מעלות. יש כביסה של רבע שעה לבגדים עדינים ואפילו היא יוצאת נקיה. בגדים תחתונים מגבות וכד' כמובן ב-60 מעלות תוכנית ארוכה.

רק שמחות

משתמש פעיל
גם לי יש אותו בערך חצי שנה, הבגדים של הילדים לא כ"כ מלוכלכים אז אני לא שמה לב לזה בכביסה הצבעונית,
בעיקר בולט לי בכביסה של החולצות הלבנות, הם לא יוצאות יפה לבן כמו שהיו יוצאות בAEG
והתחלתי לחשוב שאולי היה עדיף להשקיע במילה בשביל להרויח את רמת הנקיון הגבוהה, אבל אין לי תשובה ודאית בשביל זה
כנ"ל הבגדים לא נקיים אפי אחרי אוקסיגן וכד
וגם נקרעים
שוקלים לזרוק את המכונה לפח

yz

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
כנ"ל
בהשוואה לAEG
הבוש ממש לא משהו..

גלידה

משתמש מקצוען
אני חושבת שמי שהיה רגיל למכונות של AEG של פעם , קשה לו להתרגל לפשוטות של היום, (אלו שהתחתנו לפי 15 שנה ויותר) ולכן כשצריך שוב מכונה עדיף להשקיע באיכותיות כמו מילה וכו'.
אבל מי שלמלכתחילה הכיר רק את הפשוטות של היום, מתמודד איתם כמו שהם ולא מכיר ליגה אחרת.

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חושבת שמי שהיה רגיל למכונות של AEG של פעם , קשה לו להתרגל לפשוטות של היום, (אלו שהתחתנו לפי 15 שנה ויותר) ולכן כשצריך שוב מכונה עדיף להשקיע באיכותיות כמו מילה וכו'.
אבל מי שלמלכתחילה הכיר רק את הפשוטות של היום, מתמודד איתם כמו שהם ולא מכיר ליגה אחרת.
הבדל של מעל 2000 ש"ח רק למספר שנים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה