התייעצות יש לכם מגהץ קיטור טאפל? באיזה מים משתמשים

עוד אחת....

משתמש מקצוען
לפי ההוראות צריך מים מזוקקים, אבל אנחנו משתמשים המון המגהץ, ולא מתחשק לי לקנות מים מזוקקים כל פעם.
מי ברז או מים רתוחים יכולים להרוס את המכשיר?

צפורה. ב.

משתמש פעיל
מים מהברז כבר כמעט עשור...
פעם שמעתי שהמים שמטפטפים מהמזגן הם מים מזוקקים
אם יש לכם אפשרות לחבר בקבוק לצינור המזגן יהיה לכם מים מזוקקים ללא עלות...
שווה בדיקה!

יוסיK

משתמש פעיל
אמר לי פעם טכנאי של מכשירי חשמל, [אדם מקצועי שלא נ"ל שהוא סתם המציא] שמים ממזגן ומים רתוחים פחות מומלצים ממי ברז, לא זוכר את ההסבר אבל זה היה קשור לתהליך שהמים עוברים בהרתחה/התעבות.
אנחנו משתמשים במי ברז עם אבנית וחלודה והכל טוב, פעם ב... מנקים את האבנית מהברזל שבפקק.
בהוראות כתוב מים מזוקקים?

מיגו דאי בעי שתיק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אמר לי פעם טכנאי של מכשירי חשמל, [אדם מקצועי שלא נ"ל שהוא סתם המציא] שמים ממזגן ומים רתוחים פחות מומלצים ממי ברז, לא זוכר את ההסבר אבל זה היה קשור לתהליך שהמים עוברים בהרתחה/התעבות
אנחנו משתמשים במי ברז עם אבנית וחלודה והכל טוב, פעם ב... מנקים את האבנית מהברזל שבפקק.
תודה על המידע!
בכלל למה צריך להרתיח מים אם המגהץ מרתיח?
בשביל שיתאדו?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה תלוי בדגם.
יש דגמים שמותאמים מראש למי ברז רגילים

שחרית

משתמש פעיל
מים מפילטר. גם בדוד שבת, וגם במגהץ. ועדיף מים מפילטר שנשארו בדוד אחרי שבת והתקררו.
אל תנסי עם מי ברז רגילים, חבל, יהיה לך הרבה אבנית שמלכלך את החולצות הלבנות וקשה להתפטר ממנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה