דרוש מידע יש לך סינון אתרוג? מרוצה

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני לא יודעת, כי לפני כן הייתי ברימון

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני רוצה לקנות עכשיו נטסטיק של אתרוג רק לצורך סרטונים והדרכות ביוטיוב.
כי בנטפרי הכל נחסם וזה סיוט.
ממליצים?

אשמח לתשובות, זה די דחוף לי.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני רוצה לקנות עכשיו נטסטיק של אתרוג רק לצורך סרטונים והדרכות ביוטיוב.
כי בנטפרי הכל נחסם וזה סיוט.
ממליצים?

אשמח לתשובות, זה די דחוף לי.
סרטונים שלא בדקו אותם חסומים.
אפשר לשלוח לבדיקה ואם אין בעיות הם פותחים (בד"כ יום יומיים מהבקשה לפתיחה)

הגולם החולם

משתמש מקצוען
קצת לא מתאים שזה אותו אשכול מ2020 זה פשוט לא אותו סינון מה שהיה אז ומה שהיום
אז זה לא היה סינון בכלל והיום בסך הכל הם בסדר אפילו יותר מנטפר (הם לא חוסמים דברים של ''בידור בלבד'' כמו ברדק ואנדרדוס כמו נטפרי

אחד מיני רבים

משתמש חדש
בד"כ יום יומיים מהבקשה לפתיחה
בנטפרי מעולם לא קרה שחיכיתי יותר מיום, ובדרך כלל זה כמה שעות (כששולחים עם נקודה אחת. -3 נקודות זה לרוב פחות משעה ואפילו דקות בודדות). כך שאם נטפרי זה "סיוט", אתרוג כנראה הרבה יותר גרוע.

אפרים מנדלסון

משתמש רשום
אתרוג
הוא אחלה סינון
נכון שנט פרי יותר שמור אבל זה מיועד למייל ועוד כמה דברים ספציפים ולא יותר
לעומת זאת אתרוג זה לאנשים שצריכים לעבוד עם אינטרנט ולא לוותר על האיכות של החסימה
וכל מי שרשם שטיות על אתרוג שיחשוב בהיגיון לא סתם יש להם הכשר של בד"ץ בני ברק אם זה היה לא טוב על הרגע היו מורידים את ההכשר
ומינסיון של המון חסימות אין על אתרוג
ויש דברים שאין באתוג ויש בנטפרי כמו ויקיפדיה

גימפעל

משתמש מקצוען
אתרוג
הוא אחלה סינון
נכון שנט פרי יותר שמור אבל זה מיועד למייל ועוד כמה דברים ספציפים ולא יותר
לעומת זאת אתרוג זה לאנשים שצריכים לעבוד עם אינטרנט ולא לוותר על האיכות של החסימה
וכל מי שרשם שטיות על אתרוג שיחשוב בהיגיון לא סתם יש להם הכשר של בד"ץ בני ברק אם זה היה לא טוב על הרגע היו מורידים את ההכשר
ומינסיון של המון חסימות אין על אתרוג
ויש דברים שאין באתוג ויש בנטפרי כמו ויקיפדיה
לאחרונה אתרוג עברו לחסימה הרמטית יותר דרך רבני בני ברק ואיבדו הרבה הרבה מיתרונותיהם שהיה להם.

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
א. זה לא לאחרונה לפני למעלה משנה וחצי. ב. הפוך, כשיש הגנה וועדה מפקחת יש את כל היתרונות. גם הגישה לאפשר מה שראוי וכשר, וגם יש פיקוח על תכנים ועל מהות החסימה.
מבחינתי זה עזר לי מאד השדרוג שלהם, וכך הצלחתי סוף סוף לעבוד באופן מוגן ממש אבל להצליח לעבוד.
ברור שאשמח שישתפרו עוד ועוד, אבל כרגע זה קרש ההצלה אצלינו גם בעבודה וגם בבית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה