התייעצות יש לי רעיון לגמ"ח קל נצרך וזמין

בוסו

משתמש מקצוען
כמו ברוב ככל בניני ישראל באזורים חרדיים ישנם יחידות ושם תחלופת הדיירים יחסית גבוהה
מה שגורם לדואר זרוק או נשכח והרבה שהוא חשוב ונצרך לדיירים שכבר עברו (לפעמים כמה כתובות)
הרעיון שמשפחה אחת תרכז את כל הדואר אצלה (אולי ברישום על דואר ועד בית שיש בהרבה בנינים את שמות כל המשפחות שעברו או דרך כל פיתרון אחר דומה) ותיצור קשר מפעם לפעם לעדכן על דואר חשוב או פחות שהגיע
דעתכם??

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אפשר פשוט לבקש מדואר ישראל לעשות "עקוב אחרי" והוא מעביר את כל הדואר לכתובת החדשה.

shani123

משתמש מקצוען
לא מומלץ לזו"צ לרשום כתובת על יח"ד. אין שום סיבה.
הכי טוב להשאיר את הכתובת אצל ההורים, וההורים רושמים את שם המשפחה הנוסף על תיבת הדואר שלהם.

בוסו

משתמש מקצוען
אפשר פשוט לבקש מדואר ישראל לעשות "עקוב אחרי" והוא מעביר את כל הדואר לכתובלא מכסה הכל (התנהלות דואר ישראל)

אפשר פשוט לבקש מדואר ישראל לעשות "עקוב אחרי" והוא מעביר את כל הדואר לכתובת החדשה.
לא מכסה הכל בדואר ישראל וגם חברות דיוור אחרות וגם הזמנות וכד' שנשלחות לא בחברה
מוגבל בזמן כמדומני חודשיים
לא זוכרים הכל להעביר לכתובת חדשה
לא כולם זוכרים|יודעים לפנות לדואר

**Moko**

משתמש מקצוען
מנסיון שלי בתור אחת ששמרה דואר לדיירים, וגם אחת ששמרו לה: זה לא כזה קריטי.
בדרכ מי שעובר לא אכפת לו מה נשאר

ואחרי מאמצים כבירים שולחים לו מעטפה מבית שמש לקרית ספר בסוף זה פירוט אשראי של לפני חצי שנה שהוא לא זוכר בכלל שהיה לו מינוס (...) או במקרה הנחמד יותר זה חשבונית של ועד הרבנים ;)

אפשר ללכת על הרעיון הזה. אבל בלי הקטע של הטלפונים, זה יכול להיות ממש נחמד. לרוקן את התיבה בפסח וסוכות

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
רעיון לשדרוג: (יש מקומות בעולם ששירות כזה נעשה בתשלום מלא..)
כל דבר דואר שמגיע לסרוק ולשלוח למייל של הנמען
ואז ניתן לזרוק לפח את דברי הדואר שהגיעו ואין צורך לאגור אותם

האמת והשלום

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
היום לאנשים רוב הדברים מגיעים למייל כמעט ואין שימוש בדואר
אני הייתי באופן קבוע מחייגת לאנשים שהיו גרים לפני בבנין, לומר להם שיש להם דואר וזה היה נשאר שם הרבה זמן אחרי שהתקשרתי, כמעט ואין דברים שאנשים מרגישים שהוא קריטי להם היום, הכל נמצא במדיה.
הזמנות לאירועים מקבלים במייל, פירוטי ח-ן חשמל, מים, ארנונא, בנק, הכל במייל.

בוסו

משתמש מקצוען
תודה למגיבים
בכל מקרה יש פתאום מכתב אחד שניכר שהוא חשוב(תשלום דוך וכדו')
ואני לדוגמא לא מכיר את שמות הנמענים וכואב הלב ואני לא יכול ליצור קשר ולהודיע
בציבור החרדי יש עדיין כאלה שאין להם מייל צמוד לבנות עליו הכל (עד שיגיעו לחנות אינטרנט)

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
כמו ברוב ככל בניני ישראל באזורים חרדיים ישנם יחידות ושם תחלופת הדיירים יחסית גבוהה
מה שגורם לדואר זרוק או נשכח והרבה שהוא חשוב ונצרך לדיירים שכבר עברו (לפעמים כמה כתובות)
הרעיון שמשפחה אחת תרכז את כל הדואר אצלה (אולי ברישום על דואר ועד בית שיש בהרבה בנינים את שמות כל המשפחות שעברו או דרך כל פיתרון אחר דומה) ותיצור קשר מפעם לפעם לעדכן על דואר חשוב או פחות שהגיע
דעתכם??
רעיון לא רע בכלל,
אמנם אם גרים קרוב להורים אין סיבה לשנות כתובת,
הרי זו"צים מבקרים הרבה אצל ההורים.
אבל בכל מקרה אחר זה אחלה פתרון!

היום לאנשים רוב הדברים מגיעים למייל כמעט ואין שימוש בדואר
אני הייתי באופן קבוע מחייגת לאנשים שהיו גרים לפני בבנין, לומר להם שיש להם דואר וזה היה נשאר שם הרבה זמן אחרי שהתקשרתי, כמעט ואין דברים שאנשים מרגישים שהוא קריטי להם היום, הכל נמצא במדיה.
הזמנות לאירועים מקבלים במייל, פירוטי ח-ן חשמל, מים, ארנונא, בנק, הכל במייל.
כל הכבוד אבל לא בכל בנין ישנם כאלו צדיקים.
ישנם ערים שהדואר מלכתחילה לא מגיע בזמן - כמובן שמדובר בדואר ישראל..........

shani123

משתמש מקצוען
תודה למגיבים
בכל מקרה יש פתאום מכתב אחד שניכר שהוא חשוב(תשלום דוך וכדו')
ואני לדוגמא לא מכיר את שמות הנמענים וכואב הלב ואני לא יכול ליצור קשר ולהודיע
בציבור החרדי יש עדיין כאלה שאין להם מייל צמוד לבנות עליו הכל (עד שיגיעו לחנות אינטרנט)
תשלום דוח מגיע לפי הכתובת במשרד הפנים - וחשוב לעדכן כשעוברים דירה.
כך הרבה מהדברים החשובים והרשמיים.
מה שלא מתעדכן זה הרבה עמותות, מועדוני לקוחות וכו' וזה בד"כ לא חשוב כל כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה