התייעצות יש לי וידוי לגבי עוגיות עבאדי

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אממ.
באמת מעניין, איך אני ממתג את געציל תן לישון כיוקרתי? בא לי למכור אותו ב 90 ש"ח... חחחח
זה בדיוק הדוגמא הנכונה.
רק זיהית אפשרות להרויח קצת יותר, וכבר שכחת את הנאומים על מחירים שערוריתיים........:p

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ניסיתי את המתכון הזה- יצא מדהים!
- עם מי סודה ולא בירה,
- בפעם השניה שעשיתי החלפתי חצי מהמרגרינה לשמן, יצא פחות שמנוני אבל עדיין טעים וממכר!

נכון, זה לא עבאדי, זה משהו אחר. אבל טעים טעים...
מתוך 4 מתכונים שניסיתי עד היום- זה הכי מוצלח.
צפה בקובץ המצורף 675630

למרות הכל, אם יש למישהו מתכון שכן דומה לעבאדי - אשמח לקבל.
התפקיד של הבירה במתכון הזה דומה לתפקיד של שמרים
בצק בירה הוא בצק אחר מבצק של מי סודה.
אם ממירים בצק כזה - צריך להוסיף חומר התפחה בכמות המקבילה לכמות של הבירה - איך מחשבים? לא יודע.

פרומה ביאר

משתמש פעיל
מי סודה - פשוט סודה מוגזת רגילה?
כן, מי סודה רגילים.

התפקיד של הבירה במתכון הזה דומה לתפקיד של שמרים
בצק בירה הוא בצק אחר מבצק של מי סודה.
אם ממירים בצק כזה - צריך להוסיף חומר התפחה בכמות המקבילה לכמות של הבירה - איך מחשבים? לא יודע.
במתכון עצמו מביאים אופציה של בירה או מי סודה, בלי הוספה של שמרים.

ובפעמים הבאות השתשמשתי פשוט במים רגילים. לא שותים אצלנו סודה והבקבוק שקניתי לפעם הראשונה כבר הוציא את כל הגזים... יצא מצוין גם ככה.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
יש לי וידוי לגבי עוגיות עבאדי. בעצם שני וידויים.
א: אני מאוד אוהב אותן. הן טעימות בצורה בלתי רגילה, ממכרות.
ב: אני חושב שהן נמכרות במחיר שערורייתי, יקר להחריד, בלי שום פרופורציה למשקל ולכמות...

השבוע רכשתי שקית אחת כזו (בחנות זולה!) וגיליתי שהמחיר הוא 16.9 ש"ח לשקית של 400 גרם. מהו מחיר סביר בעיניי? 6-10 שקל.
האם אני טועה והמחיר הוגן? אשמח לדעתכם.
יש לי איזה חצי חבילה אצלי, חונקת בכל ביס.
יכול לעשות טובה ולקחת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה