דרוש מידע יש כזה דבר שגז לא עובד בגלל שמזג אויר קר?

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
סליחה, קישרתי בראש לגז שבמזגן... עכשיו אני קורא עוד פעם ומבין שזה באמת לא היה קשור...

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך הגז קופא?
הוא בבלון פרטי? או בצובר של בניין?
ואיך הוא מובל? על ידי צינור מברזל או מפלסטיק?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
טמפרטורת הקפיאה שלו היא מתחת ל104- נראה לי שגם ב @הקוטב הצפוני לא כל כך קר
לא למדתי את זה...
רק מידיעה שבימים קרים בירושלים כדאי להשאיר להבה קטנה - בהשגחה!- דולקת בשביל שלא יקפא.
(אנחנו כבר מזמן עם אינדוקציה)

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני גר בישוב שקר שם הרבה יותר מירושלים, ועם לפחות פעמיים שלג בשנה, ומעולם לא קפא כאן הגז.
זה אחרי הכל עדיין גז גם הוא כרגע במצב צבירה נוזלי, וכמו שכתב @ש.ז.י. טמפרטורת הקפיאה שלו זה לא משהו שיכול להיות בעולם.
מה שכן יכול להיות שהצטבר קרח בצינורות והם חוסמים את הגז, ואם זה המקרה, אז צריך לדרוש מהחברה להטמין את כל הצינורות שאפשר להטמין. ואת שאר הצינורות החשופים לצפות בחומר מבודד, ובעיקר את האיזורים המועדים לקפיאה.

אדום ורוד

משתמש פעיל
אני גר בישוב שקר שם הרבה יותר מירושלים, ועם לפחות פעמיים שלג בשנה, ומעולם לא קפא כאן הגז.
זה אחרי הכל עדיין גז גם הוא כרגע במצב צבירה נוזלי, וכמו שכתב @ש.ז.י. טמפרטורת הקפיאה שלו זה לא משהו שיכול להיות בעולם.
מה שכן יכול להיות שהצטבר קרח בצינורות והם חוסמים את הגז, ואם זה המקרה, אז צריך לדרוש מהחברה להטמין את כל הצינורות שאפשר להטמין. ואת שאר הצינורות החשופים לצפות בחומר מבודד, ובעיקר את האיזורים המועדים לקפיאה.
ואנחנו גרים מקום שבכלל לא קר
וזה מה שהחברה אמרה

gazoz

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אם זה קורה רק בימי שישי,
מרגיש לי (לא מידיעה או הבנה בענין) שזה קשור לשימוש מרובה של השכנים
כמו שהמים החמים נגמרים בשניה. (בזה יש לי כן מעט הבנה וניסיון....)

יוסיK

משתמש פעיל
כשגז זורם הוא מתקרר, כשהוא זורם יותר מהר הוא מתקרר יותר, עוד קצת והוא קופא.
בקיצור, טמפרטורה נמוכה + הרבה צריכה ביום שישי גורם לקפיאה של הגז.
אבל, אם אצל כל הצרכנים של הצובר שלכם הגז לא עבד כל היום שישי אז מי השתמש כדי שתהיה זרימה חזקה?
אז אולי זה משהו אחר?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה