עזרה יש כאן עוד מתמודדים עם וואצאפ ווב של נטפרי? עזרה דחוף!

RIKIריקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מישהו יודע למה זה קרה לי מיד אחרי שנרשמתי וניסתי להתחבר לאתר ווב (נטפרי)?צפה בקובץ המצורף 1605943
הרבה פעמים ווצאפ חוסמים מספרים שפותחים באימולטור כי הם לא אוהבים את כל העקיפות האלו וכן כי בד"כ אין מספיק התכתבויות
צריך מיד כשפותחים את המספר להתחבר לקבוצות או משהו בשביל להיות פעילים ואז אולי זה לא יחסם (אין אפשרות בנט פרי להתחבר לקבוצות- אבל אפשר לבקש ממשהו שיצרף אותך ואז תהיי מחוברת אבל לא תוכלי לראות את כל ההתכתבויות..)

RIKIריקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני באותו סרט.
מה זה אמולטור שמדברים פה. לא מבין בזה.
הסבירו לי למחוק נתונים זה באמת עזר אבל כל יציאה צריך מחדש.
לפעמים הדפדפן נתקע ואז צריך למחוק היסטוריה ולפתוח מחדש- ואז זה אמור לעבוד אבל צריך לסרוק שוב את הווצאפ
זה קורה בהרבה תוכנות שהם זוכרות שגיאה מהעבר ובלי מחיקת היסטוריה הן לא נטענות תקין.
אז או שמוחקים היסטוריה או שפותחים בגלישה בסתר או דפדפן אחר.
באמת מעצבן, אבל לא אמור לקרות כל יום!
(לי זה קרה בעבודה שבוע שעבר, מחקתי היסטוריה וסרקתי שוב וזה עובד לי מעולה, לא התנתק לי שוב!)

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
שלב לפני עידכונים
מישהו יודע איך פותרים את הבעיה הזו?-לא שולח קוד אימות
1711093834304.png

RIKIריקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@RIKIריקי
איך מנקים היסטוריה?
ctrl+shift+delete -או להיכנס ל3 נקודות בדפדפן- לבחור היסטוריה> ללחוץ שוב על היסטוריה> ללחוץ על ניקוי נתוני גלישה
זה מפנה אותך ישירות לעמוד
שימי לב להישאר על בסיסי ולסמן את טווח התאריכים- עדיף משחר ההיסטוריה או לפחות תעשי שבוע אחורה- לזמן שזה עבד לך עדיין
המחיקה מוציאה אותך מכל האתרים בהם את מחוברת ומזוהה ותצטרכי להתחבר מתחילה
(במחיקה המתקדמת יש אפשרות סימון למחיקת כל הסיסמאות ואם מפספסים את זה זה מוחק ומוציא מכל האתרים וצריך להתחיל לאסוף את כל הסיסמאות שכבר שמרת על הדפדפן ולכן לא כדאי לעשות זאת)
1711095747849.png

הרחיבי

משתמש פעיל
באמת מה יהיה איתם
א"א כבר לחכות
האם הם הפסיקו לגמרי את התמיכה בוואצאפ?
כבר כמעט חודש אין עידכון!!
יש פה אולי מישהו מנטפרי שיודע מה קורה עם זה
חוץ מתגובה לקונית שלהם שקיבלתי
על כך שזה מאוד קשה לפתח את העידכון הם לא הסבירו כלום

echadmishishim

משתמש מקצוען
לפעמים הדפדפן נתקע ואז צריך למחוק היסטוריה ולפתוח מחדש- ואז זה אמור לעבוד אבל צריך לסרוק שוב את הווצאפ
זה קורה בהרבה תוכנות שהם זוכרות שגיאה מהעבר ובלי מחיקת היסטוריה הן לא נטענות תקין.
אז או שמוחקים היסטוריה או שפותחים בגלישה בסתר או דפדפן אחר.
באמת מעצבן, אבל לא אמור לקרות כל יום!
(לי זה קרה בעבודה שבוע שעבר, מחקתי היסטוריה וסרקתי שוב וזה עובד לי מעולה, לא התנתק לי שוב!)
משהו חדש זה קורה לי כל יום
גם אחרי שמחקתי את ההיסטוריה וסרקתי שוב
הבעיה שלי שהכל מחוברת לכרום ראיתי שבדפדפן אחר זה לא עושה בעיות
יש אבל מה לעשות לזה?

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש עוד מישהו שמתמודד עם התופעה שווצאפ ווב לא קולט את האנשי קשר באימולטור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה