עזרה יש כאן מישהו מהפורום למוזיקה? אני מעונין להעלות לשם שאלה

מצב
הנושא נעול.

rutt

משתמש מקצוען
יש לי שאלה בנוגע לתוכנת מוזיקה אדובי אודישן, אבל אין לי גישה לפורום מוזיקה, והבנתי שיש שם כאלה שמתעסקים ומכירים את התוכנה היטב.
תודה

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
תכתוב כאן השאלה אני פשוט יעתיק אותו.

rutt

משתמש מקצוען
אני עורך שיעורי תורה בתוכנת אדובי אודישן, יש רעש קבוע של מזגן וכד' ואני מסיר את הרעש על ידי הכלי ראסטוריישן>נויס-רידוקשיין [אין לי סבלנות להקליד באנגלית...]
הבעיה היא שאמנם זה מסיר את הרעש הסטאטי, אבל זה יוצר מין הד - אקו - בסוף כל משפט.
[המענין הוא שבתוכנה החינמית אודסיטי זה מוציא חלק, ללא הד. הבעיה שהיא לא נוחה לי לעריכה].
למישהו יש פתרון?

סטודיו שוכמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אפשר בבקשה עוד שאלה?
אני צריך כמות של דיסק און קי ממותג (כמו לדוג' כרטיס אשראי) עם חומר בפנים (מוזיקה) זה עולה כאן הרבה כסף (סביבות 15 ש"ח ליחי') האם יש מקום אמין באלי אקספרס או משהו כזה שאפשר לעשות שם?

rutt

משתמש מקצוען
טוב, מצאתי את הפתרון, ההגיון אומר שאת המטבע צריך לחפש היכן שאבדה, ולא תחת הפנס, וזה מה שהחלטתי לעשות בסוף... [כדאי לפרסם את זה גם בשרשור בפורום למוסיקה]
פשוט נרשמתי לפורום של אדובי, ושם תוך מספר דקות הפנו אותי לפוסט מסודר שנכתב שם ועוסק בבעיה הנ"ל בדיוק.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
המוזיקאים עובדים במוזיקה לא בתיקון רעשים השאלה שייכת לפורום של עורכי הוידיאו. ובעצם פתאום יוצא שזה אמור להיות נושא אחד אז למה מי שהוא מוזיקאי לא יכול להכנס לפורום של עורכי וידיאו ???

נערך לאחרונה ב:

rutt

משתמש מקצוען
המוזיקאים עובדים במוזיקה לא בתיקון רעשים השאלה שייכת לפורום של עורכי הוידיאו. ובעצם פתאום יוצא שזה אמור להיות נושא אחד אז למה מי שהוא מוזיקאי לא יכול להכנס לפורום של עורכי וידיאו ???
למעשה אני לא מבין מדוע אי אפשר להכנס באופן חד פעמי [צריך למצוא איזה נוסחה] לפורום למוזיקה, או עריכת אתרים, או עריכת וידאו. לא פעם יש גם ל'אדם הפשוט' שאלה בנושאים אלה, ולא הגיוני לחסום גישה באופן מוחלט.
לדוגמא - בעל אתר זקוק כעת לאיזו עצה בנוגע לבעיה באתר, מישהו עורך מצגת וזקוק לעזרה בנוגע לאפקט מסוים וצורת הפעלתו בתוכנה וכו'. בשביל זה יש פורום, כדי להיעזר בו, ולאו דוקא המקצוענים.
אם יש חשש ש'יבלבלו להם את המוח' עם כל מיני שאלות ילדותיות, וזה יוריד את הרמה, אז שיאפשרו את זה לכל גולש לדוגמא רק פעם אחת בחודש, או כל נוסחה אחרת [כגון שכל שאלה של מי שאינו חבר פורום זקוקה לאישור של מנהל הפורום לפני הפרסום, זה נראה לי עצה טובה].

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...