יש כאן מורות למדעים???

יונת123

משתמש מקצוען
אני מלמדת בממ"ד עם הספרים של במבט חדש אז כעיקרון אני מאד מתבססת עליהם וכמובן מה שלמדתי (התמקצעתי בתחום)
אבל חוץ מזה יש ברשת המון המון חומר אתר מטר, האתר של במבט חדש, אתרי בית ספר שונים ועוד...
יש איזה נושא ספציפי שאת מחפשת כרגע?

הני כגנס

משתמש מקצוען
אני מלמדת בממ"ד עם הספרים של במבט חדש אז כעיקרון אני מאד מתבססת עליהם וכמובן מה שלמדתי (התמקצעתי בתחום)
אבל חוץ מזה יש ברשת המון המון חומר אתר מטר, האתר של במבט חדש, אתרי בית ספר שונים ועוד...
יש איזה נושא ספציפי שאת מחפשת כרגע?

תודה ענקית!
אני נזקקת נואשות לחומר על החשמל, סוגי הגופים, ואת ההמשך...

יונת123

משתמש מקצוען
האמת שבנושאים האלה אין לי ממש חומר... על החשמל אני מלמדת בכיתה ג' אבל זה בטח לא יעזור לך (מעגל חשמלי, פתוח/ סגור...) מה זה סוגי הגופים? בית ספר חרדי רגיל?
אני יודעת שיש את הספר פלאי החומר, עליו את מתבססת?

הני כגנס

משתמש מקצוען
האמת שבנושאים האלה אין לי ממש חומר... על החשמל אני מלמדת בכיתה ג' אבל זה בטח לא יעזור לך (מעגל חשמלי, פתוח/ סגור...) מה זה סוגי הגופים? בית ספר חרדי רגיל?
אני יודעת שיש את הספר פלאי החומר, עליו את מתבססת?
אנחנו עובדות לפי ספר פלאי האור והחשמל.
וזה שנה ראשונה שלי במקצוע הזה, והא ממש לא התחום שלי. ואני ממש מאבדת ידיים ורגליים...
(גופים הכוונה לגופים קולטי אור, ולגופים מאירים לכשעצמם...)

יונת123

משתמש מקצוען
על האור למדתי שנה שעברה בכיתה ו'. תכונות האור זה היה נושא מאד מעניין. תנסי להשיג את הספר במבט חדש של כיתה ו' עדיף מהדורה מחודשת ועדיף את המדריך למורה (המדריך משולב עם ספר התלמיד אז זה ממש נח.) אם את צריכה ללמד על תכונות האור יש שם פעילויות וניסויים לכל תכונה זה ממש מעניין התל' מאד אהבו את הנושא. אם את באמת מלמדת את הנושא הזה תכתבי לי באישי ואשלח לך דפים נלווים שהיו לי בנושא.
על גופים מאירים ומחזירי אור גם אני חושבת שיש לי דף עבודה. אבדוק

יונת123

משתמש מקצוען
ותכנסי לאתר של במבט חדש לכיתה ו' כל הנושא של אור ולראות תמצאי שם הרבה מערכים ודפי עבודה על גופים ותכונות האור

סימי

משתמש מקצוען
אני מלמדת מדעים בכתה ח', כרגע התחלנו בנושא "האטום".מעניין, האם לא לומדים אצלכם בכתה ח' נושא זה? או שאולי רק בהמשך השנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה