יש אפשרות לצאת מחשבון מייל בלי לצאת מהשאר?? --דחוף!

רותי 1

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי בגימייל כמה חשבונות מייל, אני רוצה להוציא (למחוק) אחד מהם בלי לצאת מכל החשבונות.
משהו יודע איך עושים את זה ויכול לעזור לי?
תודה - זה ממש דחוף לי.

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פשוט מאוד.
לוחצים על עיגול הפרופיל בפינה ימנית עליונה
1598821872925.png

ואז על 'יציאה מכל החשבונות'.
אז יופיע מסך עם כל החשבונות, ובוחרים מאיזה חשבון לצאת.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי בגימייל כמה חשבונות מייל, אני רוצה להוציא (למחוק) אחד מהם בלי לצאת מכל החשבונות.
תודה - זה ממש דחוף לי.
את רוצה למחוק לגמרי או רק להסיר את זה מהמחשב??

יהודה מאיר

משתמש מקצוען

avim10

משתמש מקצוען

goodbye

משתמש רשום
בעקרון גם לי ידוע שאם מהחשבון שלך את בוחרת מחשב לצאת ממנו אזי באמת זה יוצא כאילו רק משלך.
אבל, בפועל כשאני ניסיתי את זה שניה אחרי שנכנסתי העמוד מתרענן והוציא אותי מכל החשבונות.
מה שכן לפעמים הבאות, מומלץ לגלוש בתור אורח או בגלישה בסתר ואז כשאר את סוגרת את החלונית זה יוצא אוטמטית מהמייל שלך ואין כל קשר לשאר החשבונות.

אלע

משתמש רשום
תודה - זה ממש דחוף לי.
לא הבנתי ???
הכונה זה בלי לצאת בכלל משאר החשבונות או
לצאת , ואז למחוק את החשבון המדובר ולחזור להכנס לשאר החשבונות???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה