דרוש מידע ישיר למהדרין- ההזמנות מבוטלות??

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לי הגיע אתמול משלוח
ונראה לי שעבדו עלי - אולי לכם יש מידע
הם לא רצו להעלות את הדברים למעלה
בטענה ש משרד הבריאות אמר להם לא להיכנס לתוך בניינים - "ועוד ביקשו טיפ"
יש למישהו מושג אולי הם עבדו עליי
גם מאיתנו ביקשו לרדת...
בעלי התווכח איתו בטלפון שהוא לא שמע על הוראה כזאת, והשליח איים שיחזור עם המוצרים לחנות... :confused:

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הם עושים בכלל משלוחים בירושלים?
ערכתי קניה שלמה, ובתשלום זה נתקע, בשירות לקוחות אמרו שהם בכלל לא עושים משלוחים לירושלים.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לי הגיע אתמול משלוח
ונראה לי שעבדו עלי - אולי לכם יש מידע
הם לא רצו להעלות את הדברים למעלה
בטענה ש משרד הבריאות אמר להם לא להיכנס לתוך בניינים - "ועוד ביקשו טיפ"
יש למישהו מושג אולי הם עבדו עליי
גם לנו אמור שהוראות משרד הבריאות לשים בכניסה לבניין.

ישראל123

משתמש פעיל
לי היה אמור להגיע היום ב15 ולא הגיע בנתיים:(. יש מישהו שקיבל היום?

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גם אני עדיין לא קיבלתי , משלוח לאשדוד של 16:00 בצהרים
אני איתם על הקו כבר שעה ולא עונים

דניאלה כהן

משתמש צעיר
אני התקשרתי אחרי 50 דקות ענו
והודיעו לי שהם מצטערים אבל הכל מבוטל
לכן לא ברור לי כל כך איך יש כאלה שכן מקבלים

yosef1234

משתמש פעיל
אני יודע שבהגיגים שפורסם פה ביטלו את כל ההזמנות גם מה שנעשה לפני 3 ו4 ימים הם שמים תא קולי כאילו ההזמנות יגיעו אבל שולחים מיילים לכולם שביטלו זה המייל שקיבלתי

בס"ד,
לקוח יקר מאוד,
לצערנו ולאור הסגר הקשה והמחלה הפוגעת בכל שונאי ישראל, אין באפשרותנו להבטיח אספקת הזמנתכם לפני פסח.
אנא סלחו לנו, עשינו ככל יכולותנו והעיכובים הולכים ונערמים עלינו מידי שעה.
השקענו עמל וכסף רב בהכנת האתר מתוך רצון להיכנס לשוק ולהתחרות בו, אך לאור מה שקורה נותרנו כמעט היחידים עם הרבה הזמנות וללא יכולת לספק את כולם, ואף אלו שסופק, הינם חלקיים ושונים ממה שהוזמן.
הספקים דלים אף הם בכח אדם, והמשאבים מופנים לרשתות השיווק. וכך נותרנו ללא מלאי מספיק ושאינו דומה למגוון שהצענו באתר.
נשמח לעמוד לשרתכם מתוך בריאות הכלל והפרט
פסח כשר ושמח.
בשורה קטנה:
יש לנו מעט מלאי של בשרים שנשחטו בישראל בכשרות הרב רובין וכן יש לנו מגוון מוצרי עוף בכשרות קהילות או משחיטת חבורה – הרב ואג ומשחיטת הרב מחפוד.
מקווים שכן נוכל לספק אי"ה משלוחים של פירות וירקות עיקריים כגון עגבניות מלפפונים ותפוזים ותפוחים ובננות אם הזמנתם ירקות ופירות וברצונכם שנשלח רק את ההזמנה על הירקות (אם היא עולה על 500 ₪) כתבו לנו במייל זה.
ובמענה לשאלה הקבועה - אין לנו מספיק ביצים.
חג שמח וכשר.

נ"ב, לצערנו אנו נאלצים לתקשר עם הלקוחות במייל בלבד כי המזכירות נשארים בביתם בכדי לשמור על בריאותם ובריאות משפחתם, אתכם הסליחה

ישראל123

משתמש פעיל
אני יודע שבהגיגים שפורסם פה ביטלו את כל ההזמנות גם מה שנעשה לפני 3 ו4 ימים הם שמים תא קולי כאילו ההזמנות יגיעו אבל שולחים מיילים לכולם שביטלו זה המייל שקיבלתי

בס"ד,
לקוח יקר מאוד,
לצערנו ולאור הסגר הקשה והמחלה הפוגעת בכל שונאי ישראל, אין באפשרותנו להבטיח אספקת הזמנתכם לפני פסח.
אנא סלחו לנו, עשינו ככל יכולותנו והעיכובים הולכים ונערמים עלינו מידי שעה.
השקענו עמל וכסף רב בהכנת האתר מתוך רצון להיכנס לשוק ולהתחרות בו, אך לאור מה שקורה נותרנו כמעט היחידים עם הרבה הזמנות וללא יכולת לספק את כולם, ואף אלו שסופק, הינם חלקיים ושונים ממה שהוזמן.
הספקים דלים אף הם בכח אדם, והמשאבים מופנים לרשתות השיווק. וכך נותרנו ללא מלאי מספיק ושאינו דומה למגוון שהצענו באתר.
נשמח לעמוד לשרתכם מתוך בריאות הכלל והפרט
פסח כשר ושמח.
בשורה קטנה:
יש לנו מעט מלאי של בשרים שנשחטו בישראל בכשרות הרב רובין וכן יש לנו מגוון מוצרי עוף בכשרות קהילות או משחיטת חבורה – הרב ואג ומשחיטת הרב מחפוד.
מקווים שכן נוכל לספק אי"ה משלוחים של פירות וירקות עיקריים כגון עגבניות מלפפונים ותפוזים ותפוחים ובננות אם הזמנתם ירקות ופירות וברצונכם שנשלח רק את ההזמנה על הירקות (אם היא עולה על 500 ₪) כתבו לנו במייל זה.
ובמענה לשאלה הקבועה - אין לנו מספיק ביצים.
חג שמח וכשר.

נ"ב, לצערנו אנו נאלצים לתקשר עם הלקוחות במייל בלבד כי המזכירות נשארים בביתם בכדי לשמור על בריאותם ובריאות משפחתם, אתכם הסליחה
מה קשור פה הגיגים

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עכשיו הצלחתי להשיג אותם אחרי המתנה של חצי שעה והם אמרו לי שעד להודעה החדשה אין יותר הזמנות של ישיר למהדרין כי מצאו שם מקרה של חשש קורונה וסגרו את המקום

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היום קיבלתי 2 מיילים מישיר למהדרין.
מייל 1 בשעה 10:04 על כך ששופרסל עושה הכל למען לקוחותיה, והיא מגבירה את מערך האספקה בגלל הביקוש, ועוד מלא מלא בלה בלה בלה.
מייל 2 בשעה 12:18 על כך ששופרסל מצמצמת את מערך האספקה למען בריאותינו והקורונה וכו'.

כמובן ששקוף שזה [המייל הראשון] מבוים..

משרדי

משתמש פעיל
גם קיבלתי מייל, יש לי הזמנה לעכשיו.
מישהו עוד קיבל בשעה האחרונה בבני ברק?

ישראל123

משתמש פעיל
אני קיבלתי היום את ההזמנה של אתמול
אם יש מישהו שעדיין לא קיבל עד מחר - שיודיע לי שאדע אם להתקדם עם המחאה או לעצור אותה

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לפני חצי שעה ראיתי טנדר של ישיר למהדריןמספק משלוח לאחד השכנים...
בבני ברק.
לידיעתכם....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה