בקשה ישיר למהדרין - גם לכם השאירו את המשלוח ברחוב? תתלוננו!

אום

משתמש מקצוען
הגיע לי היום משלוח עד הבית!
מה שכן חסר דברים ולא התקשרו לתאם חלופות אלא החליפו כפי הבנתם... (שאת זה ממש לא אהבתי..)
גם אצלנו הם עשו כך למרות שציינו במפורש בהזמנה (בקנייה לפני פסח, אז זה היה קריטי יותר) שלא להחליף מוצרים בלי תיאום. וזיכו אותנו על זה בשירות לקוחות

שושי100

משתמש פעיל
כדאי לשים לב שהרבה פעמים חסרים דברים ואם לא שמים לב משלמים לחינם
באחת הפעמים שהגיעו מעט מאד מוצרים שמנו לב לכך, התקשרנו למוקדנית שיצרה קשר עם המשלוחן
שמסר "שהביא את הכל", ביקשתי זיכוי על כל המוצרים החסרים, לאחר חצי שעה הגיע שוב המשלוחן
והביא כמעט את כל המוצרים, מה שאומר שהם משאירים בכוונה מוצרים ברכב, אם הלקוח לא שם לב
זה הולך לבני דודים, מה גם שבזמן האחרון הפסיקו להביא את הקבלה עם פרוט המוצרים כך שקשה
לעקוב אחרי המשלוח

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
באחת הפעמים שהגיעו מעט מאד מוצרים שמנו לב לכך, התקשרנו למוקדנית שיצרה קשר עם המשלוחן
שמסר "שהביא את הכל", ביקשתי זיכוי על כל המוצרים החסרים, לאחר חצי שעה הגיע שוב המשלוחן
והביא כמעט את כל המוצרים, מה שאומר שהם משאירים בכוונה מוצרים ברכב, אם הלקוח לא שם לב
זה הולך לבני דודים, מה גם שבזמן האחרון הפסיקו להביא את הקבלה עם פרוט המוצרים כך שקשה
לעקוב אחרי המשלוח

אפשר למצוא את החשבונית באתר בהסטורית הזמנות והיא נשלחת למייל שלך
ברור שלא תקין שזה לא מצורף למשלוח.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
לעקוב אחרי המשלוח
תכלס'
אתם יכולים לבקש ולקבל החזר על כל מוצר חסר כך שזאת בעיה של החברה.
מידי פעם הקבלה נופלת וניתן לקבל אותה בקלות למייל.

הינ

משתמש פעיל
גם אני מצאתי כל מיני דברים שחישבנו לי ולא הביאו
וגם היו מבצעים ששילמתי מחיר מלא ולא ירד לי המבצע
או שקניתי לדוג' 10 מוצרים של אוסם והביאו לי רק 9
אז בחשבון יצא לי מחיר מלא על כל אחד.
פניתי אליהם למייל וקיבלתי שירות מעולה החזירו לי בדיוק.

ברכות

משתמש רשום
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
התכתבתי איתם בעבר וקיבלתי שירות מאד יעיל...

גם אני ניסיתי היום בטלפון ו"צור קשר" באתר ולא היה כלום, ובכתובת מייל הנ"ל קיבלתי שירות מצוין.
מוזר שהם לא מפרסמים את זה רשמית, אבל כנראה שזו הדרך היחידה לקבל שירות.

ברכות

משתמש רשום
בד"ץ העדה החרדית לירקות במשקל וירקות עלים מה שמופיע ע"ג האריזה

שאלתי היום את שירות הלקוחות במייל לגבי כשרות הפירות והירקות והם ענו לי תשובה שלא ממש הבנתי, הנה הציטוט:

"תעודת כשרות פירות וירקות זה רבנות עירונית בעיר בה אתה מתגורר או בעיר בה הסניף המשלח קיים"

אם זה נכון מה שהרבה טוענים כאן שזה ממש כמו סניף יש חסד בארות יצחק, אני חושב שהם היו אמורים לענות לי שזה בד''ץ י-ם.

גם במשרדי ועד הכשרות של הבד"ץ ענו לי שהם להם שום מידע ואחריות על זה .

הייתי ממליץ לעשר שוב, אפשר לעשות מנוי בקרן המעשרות ב-50 ש"ח לשנה ותהליך הפרשת תרו"מ נהיה מאד פשוט.

נערך לאחרונה ב:

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שאלתי היום את שירות הלקוחות במייל לגבי כשרות הפירות והירקות והם ענו לי תשובה שלא ממש הבנתי, הנה הציטוט:

"תעודת כשרות פירות וירקות זה רבנות עירונית בעיר בה אתה מתגורר או בעיר בה הסניף המשלח קיים"

אם זה נכון מה שהרבה טוענים כאן שזה ממש כמו סניף יש חסד בארות יצחק, אני חושב שהם היו אמורים לענות לי שזה בד''ץ י-ם.

הייתי ממליץ לעשר שוב, אפשר לעשות מנוי בקרן המעשרון ב-50 ש"ח לשנה ותהליך הפרשת תרו"מ נהיה מאד פשוט.
א''א להסתמך רק על מעשר, כי יש גם עורלה.
בירקות ודאי, בפירות זה אחרת.. יש פירות שנחשבים שאין בהם חשש עורלה, ויש פירות שיש בהם חשש עורלה ולכן אין לרכוש במקום שלאסומכים על ההשגחה.
הרשימה המפורטת קיימת בקרן המעשרות. ניתן לשמוע אותה במענה הקולי שלהם.

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

הייתי ממליץ לעשר שוב, אפשר לעשות מנוי בקרן המעשרון ב-50 ש"ח לשנה ותהליך הפרשת תרו"מ נהיה מאד פשוט.
אני חושבת שהטענה היתה שזה מגיע מסניף בארות יצחק עצמו, ולכן הכשרות היא הכשרות שיש שם.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
דיברתי עכשיו עם מנהל ב"יש" והוא אמר לי שאכן ההוראה שהיתה למשלוחנים בבני ברק לא להעלות הביתה.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
דיברתי עכשיו עם מנהל ב"יש" והוא אמר לי שאכן ההוראה שהיתה למשלוחנים בבני ברק לא להעלות הביתה.

חייבים ליידע באתר או בכל דרך אחרת.
ההזמנה באתר נעשית על דעת שהמשלוח מגיע עד הבית.

מתמיד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
א''א להסתמך רק על מעשר, כי יש גם עורלה.
בירקות ודאי, בפירות זה אחרת.. יש פירות שנחשבים שאין בהם חשש עורלה, ויש פירות שיש בהם חשש עורלה ולכן אין לרכוש במקום שלאסומכים על ההשגחה.
הרשימה המפורטת קיימת בקרן המעשרות. ניתן לשמוע אותה במענה הקולי שלהם.
בירקות ודאי ?
עורלה ?
אין בירקות עורלה !

אום

משתמש מקצוען
דיברתי פעמיים עם שירות לקוחות ישיר למהדרין ואמרו במפורש שאין הנחיה כזו,
(יש כן הנחיה לא להכניס לבית, אבל לא להשאיר למטה - ואולי מכאן הטעות)
גם לאחר בדיקה בהנהלה חזרו אלי וביקשו פרטים של המשלוחנים (סוג רכב המשלוח וכדומה) ואמרו שיטופל בחומרה

אום

משתמש מקצוען

בקיצור, חייבים את הכח של כולכם. תתלוננו!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לי הגיע ביום ראשון השבוע עד הבית לא ראיתי אף אחד רק שמעתי רעשים ואחרי שהלכו הכנסתי את הדברים הביתה

לפני פסח השאירו למטה בבניין והתקשר אלי כשירדתי ביקשו טיפ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה