דרוש מידע ירידת מחירים בסופר

SHILATI

משתמש מקצוען
הייתי השבוע בסופר שאני לא רגילה לקנות בו ושמתי לב לירידה משמעותית במחירים ושאלתי את עצמי האם רק בחנויות מחוץ למיגזר יש כאלה מחירים?
ירקון עגבניה מלפפון גזר סלק בצל תפו"א ב80 אגורות
מושט 18 שח
בשר 8 ב34 (מחפוד)
כל הירק הקפוא ב10 שח
עופות מפורקים מחפוד 25
לשון עטרה ב29 שח
מישהו היה בסניפים החרדים הגדולים ויודע האם זה תופעה רחבה או התמזל מזלי...

אסאדו מוצפי 39
יש לכם מיידע על הכשרות של הרב מוצפי?

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בשנים האחרונות תמיד לפני חגי תשרי ור"ה בפרט
כל הרשתות הגדולות עושות הוזלת מחירים משמעותית
מחירי ירקות רבים בפחות מחצי מחיר מהמחיר הקבוע ועוד
יש את זה ברמי לוי וביש , מאמינה שבעוד מקומות...
וזה תמיד עולה אחרי החגים

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לגביהכשרות של הרב מוצפי שאלנו רב שמאוד מאוד מתמצא בכשרות ועוד רב גדול מאוד , שתיהם אמרו לנו שזה כמו רבנות
אוי ואבוי, אז שמישהו יעדכן בזה את הרב מוצפי (שאוכל רק את ההכשר שלו) שלא יכשל חלילה באכילת רבנות...

וברצינות,
אני מכירה אישית את העומדים בראש הכשרות הזו מה שכתבת זה לכלוך מכוער שרחוק מאוד מהמציאות.

ראש מנוע

משתמש פעיל
זה ממש ממש זול
לגביהכשרות של הרב מוצפי שאלנו רב שמאוד מאוד מתמצא בכשרות ועוד רב גדול מאוד , שתיהם אמרו לנו שזה כמו רבנות
אגב באיזה רשת ראית את המחירים האלו?
אני חושב שהכשרים זה פוליטיקה בלעזר אוכל בעלז, תימנים אוכלים מחפוד וכדו' וכמו"כ זה ידיעת הרבנים הנ"ל.
אבל הרב הגאון ב"צ מוצפי שמעתי שאמר לא פעם ולא פעמיים שהוא עצמו אוכל את ההכשר ואם הוא לא היה אוכל הוא לא היה עושה הכשר כזה ואני סומך על היר"ש שלו. (חוץ מזה תביא שמות של רבנים מאשר לומר דברים כאלה באנונומי בער"ה)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הייתי השבוע בסופר שאני לא רגילה לקנות בו ושמתי לב לירידה משמעותית במחירים ושאלתי את עצמי האם רק בחנויות מחוץ למיגזר יש כאלה מחירים?
ירקון עגבניה מלפפון גזר סלק בצל תפו"א ב80 אגורות
תשימו לב כי בעבר כשראיתי מבצעים כאלה זה היה מוגבל בקנייה ב-100 ש"ח משאר מוצרי החנות לא כולל המוצרים שבמבצע (דהיינו מהמוצרים היקרים - שבזה הם מכסים את הפער), וגם מוגבל ל-3 ק"ג ללקוח.

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
אוי ואבוי, אז שמישהו יעדכן בזה את הרב מוצפי (שאוכל רק את ההכשר שלו) שלא יכשל חלילה באכילת רבנות...

וברצינות,
אני מכירה אישית את העומדים בראש הכשרות הזו מה שכתבת זה לכלוך מכוער שרחוק מאוד מהמציאות.
אני חושב שהכשרים זה פוליטיקה בלעזר אוכל בעלז, תימנים אוכלים מחפוד וכדו' וכמו"כ זה ידיעת הרבנים הנ"ל.
אבל הרב הגאון ב"צ מוצפי שמעתי שאמר לא פעם ולא פעמיים שהוא עצמו אוכל את ההכשר ואם הוא לא היה אוכל הוא לא היה עושה הכשר כזה ואני סומך על היר"ש שלו. (חוץ מזה תביא שמות של רבנים מאשר לומר דברים כאלה באנונומי בער"ה)

אני לא באתי חס וחלילה לפסול ולדבר על רבנים ולא לומר לאף אחד מה לאכול , אמרתי מה שמעתי משתי רבנים גדולים בציבור שלנו ... לבוא ולהוציא דברים מהקשרן שכביכול דיברתי על רבנים או אנשים מסוימים , לא חושב שזה לענין ....
כמובן שכל אחד יעשה כדעת רבותיו....
וכשרות זה ממש לא רק פוליטיקה ....

ראש מנוע

משתמש פעיל
אני לא באתי חס וחלילה לפסול ולדבר על רבנים ולא לומר לאף אחד מה לאכול , אמרתי מה שמעתי משתי רבנים גדולים בציבור שלנו ... לבוא ולהוציא דברים מהקשרן שכביכול דיברתי על רבנים או אנשים מסוימים , לא חושב שזה לענין ....
כמובן שכל אחד יעשה כדעת רבותיו....
וכשרות זה ממש לא רק פוליטיקה ....
מעניין אותי איזה הכשרים כן אפשר לאכול לדעת הרבנים הנ"ל, ופתאום תראו שזה מאוד תלוי במגזר, כי כל אחד וכן כל רב סומך על מי שהוא מכיר. אבל מי שיברר על עוד הכשרים ישבור כמה מוסכמות.
ורציתי להדגיש שזה בקניית בשר עם הכשר בחנות, אבל במסעדות ומלונות זה נושא נוסף וצריך לברר בכל מקום ואני חוץ ממה שאני משתדל לברר אני מנסה להבין מי הבעלים ואיך צורת המקום וכדו'.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
מעניין אותי איזה הכשרים כן אפשר לאכול לדעת הרבנים הנ"ל, ופתאום תראו שזה מאוד תלוי במגזר, כי כל אחד וכן כל רב סומך על מי שהוא מכיר. אבל מי שיברר על עוד הכשרים ישבור כמה מוסכמות.
ורציתי להדגיש שזה בקניית בשר עם הכשר בחנות, אבל במסעדות ומלונות זה נושא נוסף וצריך לברר בכל מקום ואני חוץ ממה שאני משתדל לברר אני מנסה להבין מי הבעלים ואיך צורת המקום וכדו'.
ברור.
כל אחד מברר אצל מי שהוא סומך עליו
כל אחד מברר אצל הרב שלו
כל עדה ומנהגיה
כל אחד והקפדותיו.
ולכן כל אחד צריך לשאול את הרב שלו ולא להסתמך על מילים בפרוג - לחיוב ולשלילה.

תלמיד מירושלים

משתמש צעיר
וכן יש הבדלים בן בדצים וגםבין אשכנזים לספרדים גם בעופות לא כמו שחושבים

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
הלוואי שהיתה ירידת מחירים
אני קונה בבר-כל
מאחרי פסח ועד עכשיו העלו מחירים בעשרות אחוזים ואפילו בחלק מהמוצרים חמישים אחוז
בכל המחלקות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה