יצירת תחפושת כבשה בקלות

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
רוצה לחפש את הבת הקטנה שלי לכבשה.
קניתי פונפונים לבנים כדי להדביק על חולצה. יש רעיון איך להדביק אותם הכי בקלות במהירות, בלי שאצטרך להדביק אחד־אחד?

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
רוצה לחפש את הבת הקטנה שלי לכבשה.
קניתי פונפונים לבנים כדי להדביק על חולצה. יש רעיון איך להדביק אותם הכי בקלות במהירות, בלי שאצטרך להדביק אחד־אחד?
אני חושבת שאין דרך כזאת.
הדבר היחיד שעלה לי בראש הוא עונה רק על להדביק כקבוצה, אבל לא בקלות ובמהירות.
אם את בכל זאת רוצה לדעת - לחבר את הפופונים בחוט, למרוחק דבק ולהדביק אותם כגוש.
הבעיה היא היא שזה יקח לך פי 2 מהדבקה של אחד אחד..

עדר רחלים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני באמת לא מבינה בזה. אבל אולי אפשר למרוח דבק על הכל ופשוט לשפוך פונפונים?...

אבלב

משתמש חדש
אני ממליצה לך לקנות שטיח אמבטיה פונפונים בצבע לבן או שמיכת כבשה בצבע לבן זולה ממקס סטוק ולהכין ממנה את התחפושת.
כך הכנתי בשנה שעברה ויצא מהממם!!

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
שכחתי לחזור לכאן כדי להודות...
הדבקתי את הפונפונים עם דבק מדביכול (שהדביק בהתחלה גם את שני חלקי החולצה זה לזה...). הכבשה אמנם סבלה מנשירה (במיוחד שהיא תלשה לעצמה את הצמר...), אבל התחפושת החזיקה מעמד עד סוף הפורים...
את האוזניים יצרתי משאריות בד צמרירי (שקניתי אי פעם בשביל ילדה אחרת שהתחפשה לכבשה, אבל התחפושת עצמה לא שרדה) מחוברות לקשת לבנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה