יצירת תוויות מאקסס

לוי א

משתמש צעיר
האם מישהו יכול לתת את הקוד כדי ליצור מסמך תווית (מדבקות) בוורד ישירות מהאקסס (עם ציון הטבלה ושאר הפרמטרים)

בתודה מראש

אייקוד

משתמש פעיל
נראה לי שיותר פשוט ליצור מסמך וורד עם מיזוג דואר מאקסס
ואז נשאר רק לפתוח את הקובץ ישירות מאקסס בשורת קוד אחת
קוד:
Shell "winword ""c:\...\Handout.docx"""
הנתונים בוורד תמיד יהיו מעודכנים לפי מה שתכניס באקסס

לוי א

משתמש צעיר
תודה רבה!!
רק שלפעמים אני מעוניין שיכין כל פעם תווית מטבלה או שאילתה אחרת, או כשאני שולח את הקובץ אקסס למישהו אחר ואני לא יוכל לשלוח לו את הוורד עם הקישור אל האקסס, האם ישנה אופציה שהקוד יצור את קובץ הוורד של תווית וגם יגדיר לו את טבלת המקור (אני מאמין שזה פרוצדורה והרבה קודים, אולי למישהו יש משהו מוכן כזה?)

אייקוד

משתמש פעיל
אפשרי בהחלט, אבל כמו שכתבת, פרוצדורה וקודים..
אם זה משהו דינמי שמשתנה כל הזמן לכאורה שווה להשקיע, אבל אם יש רק כמה אפשרויות בודדות, נראה לי שעדיף ליצור כמה תבניות בוורד, ולפתוח מתוך האקסס את הקובץ המתאים.
לגבי שליחה של הקבצים, מה הבעיה לשלוח את הקובץ וורד באותה תיקייה של האקסס ושיפתח תמיד משם?

הערה חשובה:
הנ"ל בהנחה שיש סיבה מצדיקה לקבצי וורד דווקא, כי אם לא, אתה יכול ליצור באקסס דוחות של תוויות בלי 'טובות' מוורד

לוי א

משתמש צעיר
תודה.
הקובץ אינו מעודכן לגירסת 64 bit, האם יש משהו עדכני, או - מה הם בקצרה השינויים שעלי לבצע בקידוד הפונקציות כדי להתאימם ל-64 (משהו עם ה Public Function)
בתודה מראש!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה