יצירת קובץ התקנה לתוכנית בwindow application

דודה

משתמש רשום
שלום!
יש לי תוכנה שכתובה בC#, window applications
אני מנסה ליצור לה קובץ התקנה ללא הצלחה.
ניסיתי ליצור באמצעות פתיחת פרויקט setup בvisual studio אבל ממש לא ברור מה צריך לעשות בפרויקט החדש שיוצרים, ניסיתי לחפש חומר על הנושא ולא מצאתי.
ניסיתי גם באמצעות WIX- אבל כל החומר מדבר על גרסאות של VS מלפני 2019, ואני עובדת עם 2019 וזה ממש שונה.
ניסיתי גם על ידי התוכנה שמצאתי בפוסט הזה אבל לכאורה זה רק מעתיק את הקבצים של התוכנה ואת זה אין לי בעיה לעשות לבד.
הבעיה שלי היא שלהעתיק את קובץ הEXE לא עובד- מתקבלת שגיאה שחייב להיות מותקן על המחשב דוטנט קור (net core.) וגם אחרי שמתקינים את זה- עדיין לא עובד.
בקיצור- אני צריכה איזושהי דרך ברורה ליצור קובץ התקנה לתכנית פשוטה מאוד ואני מסתבכת עם זה כבר המוווווווווווון זמן.
מי שיוכל להחכים אותי בנושא- תבוא עליו הברכה!

Yehuda Kremer

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אשמח לעזור
yehudakremerאין לכתוב כתובת מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה