יצירת משתמשים בקובץ אקסס

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שלום, יש לי קובץ אקסס שחלק מהשדות שבו הם לדוג' שם המזין וכדו' שזה דברים קבועים אבל ישנם כמה, דהיינו יש 5 מזינים קבועים, ואני מעוניין שלא יצטרכו להקליד כל פעם את כל השדות הללו אלא פשוט יבחרו בפתיחת האקסס את שם המשתמש שלהם ובכל הזנת נתונים האקסס יזין אוט' את שם המשתמש וכדו'. איך עושים את זה?

תודה מראש לכל העונים.

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אתה יכול לעשות שבפתיחת האקסס, המשתמשים יבחרו את השם משתמש שלהם, ואז להכניס את השם משתמש כמשתנה, ואז בכל מקום שאתם צריכים להזין את שם המשתמש, תעשה פקודה שמכניסה את המשתנה.

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
@שטארק תודה רבה!
האם אני יכול לעשות גם שאם הוא מזין בשדה x את הערך y, אז השדות a b c יכניסו אוטמטית נתון מסוים לפי הערך שב x ?
תודה.

כמו"כ אם יש לך אפשרות לשלוח לי דוגמא מוכנה לפקודה לעיל וכן לזו (אם אפשרי) אני יודה לך מאד.

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מוצרף דוגמה.
לא היה זמן אז כתבתי במאקרו ולא בקוד, אבל העיקרון שווה.

קבצים מצורפים

• דוגמת משתמשים.zip
    KB 32.7 · צפיות: 30

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה כבר אמור להיות יותר מסובך,
כלומר אתה צריך להכניס את הערכים הרצוים בפקודת iif, או לקשר את הערכים השונים לערכים המשניים, ואז להכניס את הערך המקושר, כאשר הכניסו בשדה x ערך מסוים שמקושר...

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
זה כבר אמור להיות יותר מסובך,
כלומר אתה צריך להכניס את הערכים הרצוים בפקודת iif, או לקשר את הערכים השונים לערכים המשניים, ואז להכניס את הערך המקושר, כאשר הכניסו בשדה x ערך מסוים שמקושר...
תוכל לכתוב לי פקודה כזו בצורה אונברסאלית עם הוראות היכן לשים אותה, ואני יתאים אותה כל פעם ע"י שינוי הערכים והשדות?

לא דחוף להיום, אפשר גם מחר.

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
תוכל לכתוב לי פקודה כזו בצורה אונברסאלית עם הוראות היכן לשים אותה, ואני יתאים אותה כל פעם ע"י שינוי הערכים והשדות?

לא דחוף להיום, אפשר גם מחר.
@שטארק אתה יכול לעשות את זה? תודה!

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ישנם שיטות רבות לעשות את מה שאתה רוצה, הנה שיטה אחת, מבוססת על שאילתה לפי הקריטריון של הנתון בשדה X ופקודה שמכניס את הנתון של השאילתה בשדה Y.
ראה בטופס הוספת רשומה, עדכן את סניף הבנק, וראה איזה פלא, הבנק יתעדכן מעצמו.
כנס לאירוע בעת עדכון, כדי לראות איך זה בנוי.

קבצים מצורפים

• דוגמת משתמשים.zip
    KB 51.5 · צפיות: 30

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה