כללי יצירת טופס pdf אינטרקטיבי-דינאמי.

ציפורים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש למישהו מושג איך עושים את זה?
אשמח למידע. תודה רבה מראש!

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה בדיוק אמור לעשות הטופס?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אפשר באקרובט דיזיינר. החליפו את השם של זה מלפני 10 שנים ללא זוכר מה.
הפלט יהיה או הדפסה ל-PDF או שליחת נתוני הקובץ ב-XML לתיבת מייל מסויימת. כך היה בעבר, לא יודע איך היום.

צורת העבודה היא הכנת עיצוב באינדי והפיכת הקובץ לאינטראקטיבי בעזרת אקרובט (איך שקוראים לזה היום)..

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
למה לסבך? אם זה כל מה שצריך, אפשר להכין ישירות באינדיזיין. משתמשים בתפריט Buttons and Forms.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
(יש שם את כל הפונקציות?)

בעיקרון, ישנם כמה שאני אמור לשתוק כשהם מגיבים, כדי שלא אצא טיפשון :)

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
את כל מה שהזכירו בשאלה המקורית, כן. אם רוצים להוסיף בחירת פונטים, סקריפטים לאימות תשובות, יישור מיוחד, ועוד אופציות, יש את התוסף הזה לאינדיזיין: https://www.id-extras.com/products/formmagic
שמוכר לי מאיפהשהו...

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
את כל מה שהזכירו בשאלה המקורית, כן. אם רוצים להוסיף בחירת פונטים, סקריפטים לאימות תשובות, יישור מיוחד, ועוד אופציות, יש את התוסף הזה לאינדיזיין: https://www.id-extras.com/products/formmagic
שמוכר לי מאיפהשהו...
הסקריפט נראה משהו מוצלח. אבל הבעיה, שאפילו התרגום של גוגל לא מצליח לתת לאלו שלא מבינים אנגלית, את המרחב להבין מה ואיך בדיוק עובדים איתו.

(לדעתי, הרבה סקריפטים שלך היו יכולים להגיע יותר לשימוש, אם היה גם דף בעברית כמו שיש דף באנגלית. כיון שאתה דובר עברית רהוטה, אני חושב שכדאי לך לתת כזו אופציה באתר).

שאלה נוספת: האם ניתן להגדיר שכשהטופס חוזר לתיבת מייל מסוימת, שהנתונים ישאבו אל תוך טבלת נתונים?

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
באופן כללי אתה צודק, אבל זה הרבה עבודה. יש לך המלצה על תוסף ל-Wordpress שיעזור לתחזק אתר עם שתי שפות?
שאלה נוספת: האם ניתן להגדיר שכשהטופס חוזר לתיבת מייל מסוימת, שהנתונים ישאבו אל תוך טבלת נתונים?
לא

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אם למשיהו יש שאלות לגבי הסקריפט, אשמח לענות -- אפשר לשלוח הודעה פרטית, לשוחח בטלפון, או מה שנוח...

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הסקריפט נראה משהו מוצלח. אבל הבעיה, שאפילו התרגום של גוגל לא מצליח לתת לאלו שלא מבינים אנגלית, את המרחב להבין מה ואיך בדיוק עובדים איתו.

(לדעתי, הרבה סקריפטים שלך היו יכולים להגיע יותר לשימוש, אם היה גם דף בעברית כמו שיש דף באנגלית. כיון שאתה דובר עברית רהוטה, אני חושב שכדאי לך לתת כזו אופציה באתר).

אמרתי לו את זה אלף פעם לך תבין אנגלים

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה